Blog
AMELIA BEACH RESORT 5 ★★★★★ ⋙ Ultra All Inclusive | SIDE ✦ Çmimi: 449€ - 7 netë ✦ Nisja: 1/Qershor/2017 🔴 Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐ ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë ✔ Transferi : Aeroport...
Ofertat per nisje me 1 Qershor - Per Person 7 Nete SENZA THE INN Ultra All Inclusive Alanya - 379 € GRAND PRESTIGE Ultra All Inclusive Side - 409 € CRYSTAL ADMIRAL Ultra All Inclusive Side - 439 € SENSITIVE PREMIUM...
🌹 Nje dhurate shume te vecante per 8 Mars 🌹 ❥ 4 Nete ne Antalya Ultra All Inclusive ✦ Çmimi: 299€ / per person ✦ Titanic Beach LARA 5 ★★★★★ UAI Oferta per 8 Mars ne Stamboll per vetem 299€ 🔴 Bone Share fito...
Gjithsej 1.794.376 udhëtarë në vitin 2016 kanë udhëtuar përmes dy aeroporteve të Maqedonisë "Aleksandri i Madh" në Shkup dhe "Shën Apostull Pali" në Ohër që është 15 për qind më shumë në krahasim me vitin 2015, kur janë evidentuar...
Driton Hyseni, menaxher i planifikimit të fluturimeve dhe marketingut ka folur për zhvillimet e fundit në këtë aeroport pas përkeqësimit të motit nga e enjta e javës së kaluar. “Erërat e forta ndikuan që të enjten të ndalen operimet,...
💘 Nje dhurate te vecante per Shen Valentin 💘 ❥ 2 Nete – 3 Dite ne Stamboll ✦ Çmimi: 209 € / per person ✦ Hotel GRAND GULSOY 4 ★★★★ Shen Valentini ne Stamboll  ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐ ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Istanbull-...
❄️❄️❄️ Oferta per nisje nga Prishtina #Dhjetor ❄️❄️❄️ 💫 Prishtinë ✈ Paris €63 💫 Prishtinë ✈ Gjenevë €58 💫 Prishtinë ✈ Basel €58 💫 Prishtinë ✈ Oslo €76 💫 Prishtinë ✈ Stamboll €60 💫 Prishtinë ✈ Dusseldorf €85 💫 Prishtinë ✈ Munich €85 💫 Prishtinë ✈ Zurich...
Viti i Ri ne Antalya  – 2017 Pritja e vitit te ri 2017 ne nje ambient te veqante SPICE HOTEL & SPA  – Çmimi: 399€ – Belek DELPHIN IMPERIAL – Çmimi: 439€ – Antalya ⋙ULTRA All Inclusive ✦ Nisja me 30/Dhjetor ✦ Kthimi me 2/Janar ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐ ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e...
Aeroporti i Prishtinës në një njoftim ka bërë të ditur se autoritet policore që nga tani pranojnë edhe "mobile boarding passes". Udhëtarë të cilët kanë këto boarding pass, lejohen që të kalojnë drejt në hyrje (gate).
Përjetoni emocionet e ndeshjes TURQI – KOSOVË 🇽🇰 ⋙Ultra All Inclusive | ANTALYA ✦ Kervansaray Lara 5* UAI – Hotel Info – ✦ Çmimi: 299€ – 2 netë / 3 Dite ➡️ Nisja me 11/Nentor/2016 ➡️ Kthimi me 13/Nentor/2016 ⚠️ Numri eshte i limituar / Rezervo...