AMELIA BEACH RESORT 5 ★★★★★ ⋙ Ultra All Inclusive | SIDE ✦ Çmimi: 449€ - 7 netë ✦ Nisja: 1/Qershor/2017 🔴 Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐ ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya...

Ofertat per nisje me 1 Qershor - Per Person 7 Nete SENZA THE INN Ultra All Inclusive Alanya - 379 € GRAND PRESTIGE Ultra All Inclusive Side - 409 € CRYSTAL ADMIRAL Ultra All Inclusive Side...

🌹 Nje dhurate shume te vecante per 8 Mars 🌹 ❥ 4 Nete ne Antalya Ultra All Inclusive ✦ Çmimi: 299€ / per person ✦ Titanic Beach LARA 5 ★★★★★ UAI Oferta per 8 Mars ne Stamboll per...

Driton Hyseni, menaxher i planifikimit të fluturimeve dhe marketingut ka folur për zhvillimet e fundit në këtë aeroport pas përkeqësimit të motit nga e enjta e javës së kaluar. “Erërat e forta ndikuan që...

💘 Nje dhurate te vecante per Shen Valentin 💘 ❥ 2 Nete – 3 Dite ne Stamboll ✦ Çmimi: 209 € / per person ✦ Hotel GRAND GULSOY 4 ★★★★ Shen Valentini ne Stamboll  ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐ ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e...

❄️❄️❄️ Oferta per nisje nga Prishtina #Dhjetor ❄️❄️❄️ 💫 Prishtinë ✈ Paris €63 💫 Prishtinë ✈ Gjenevë €58 💫 Prishtinë ✈ Basel €58 💫 Prishtinë ✈ Oslo €76 💫 Prishtinë ✈ Stamboll €60 💫 Prishtinë ✈ Dusseldorf €85 💫 Prishtinë ✈...

Viti i Ri ne Antalya  – 2017 Pritja e vitit te ri 2017 ne nje ambient te veqante SPICE HOTEL & SPA  – Çmimi: 399€ – Belek DELPHIN IMPERIAL – Çmimi: 439€ – Antalya ⋙ULTRA All Inclusive ✦ Nisja me 30/Dhjetor ✦ Kthimi me...

Përjetoni emocionet e ndeshjes TURQI – KOSOVË 🇽🇰 ⋙Ultra All Inclusive | ANTALYA ✦ Kervansaray Lara 5* UAI – Hotel Info – ✦ Çmimi: 299€ – 2 netë / 3 Dite ➡️ Nisja me 11/Nentor/2016 ➡️ Kthimi me 13/Nentor/2016 ⚠️ Numri...

Nga 1 tetori kompania më e madhe e buxhetit të ulët në Evropën Qendrore dhe Lindore Wizz Air do të nisë linjën e re Shkup-Hanover, me dy fluturime në javë, të martën dhe të...

Kompania e mirënjohur low-cost easyJet do të fillojë së operuari fluturimet direkte nga Prishtina në Paris Charles de Gaulle. Fluturimet do të nisin në datë 2 nëntor dhe do të operohen dy herë në javë,...