Agjencionet Turistike ne Kosove

ADRIA AIRLINES : 038 543 411
TRAVL PLUS: 038 222 530
ALBANIAN AIRLINES : 038 548 455
ALTAVIA TRAVEL : 038 243 516
AUSTRIAN AIRLINES : 038 548 435
BRITISH AIRWAYS : 038 548 664
EUROKOHA REISEN : 038 502 061
KOSOVA AIRLINES : 038 243 480
KOSOVA REISEN : 038 241 111
MCM TRAVEL AGENCY : 038 242 424
REISBURO PRISHTINA : 038 243 702
VENETA TRAVEL : 038 233 442

2 thoughts on “Agjencionet Turistike ne Kosove”

 1. Pershendetje!

  Hoteli yne qe prej tre vjetesh konkuron ne tregun shqipetar me nje nivel te larte bashkekohor dhe cmime konkuruese.Niveli i dhomave eshte i standarteve europiane dhe sherbimi gjithashtu.Po ju bashkangjis tre llojet e dhomave qe kemi ne dispozicionin tone si dhe cmimet perkatese .Per cdo dhome te bookuar nga ana juaj ne ofrojme 20% te vleres se dhomes .Ne cmimet e dhomes perfshihet mengjesi si dhe perdorimi i pishines (ne vere).Dhomat disponojne free internet,lcd tv,minibar,klima,cable tv.Do ishte kenaqesi bashkepunimi me ju.

  Me respekt menaxheri

  HELIDON DELILAJ

  KONTAKT ;CEL 0682050360,E-MAIL helidon.delilaj@gmail.com
  5 attachments — Download all attachments View all images
  Oferte Bashkepunimi.jpg
  1162K View Download
  24970_355637731590_355618761590_3545996_176632_n.jpg
  39K View Download
  24970_355646886590_355618761590_3546138_7407503_n.jpg
  78K View Download
  30649_1395679944539_1608421962_30921174_5553297_n.jpg
  73K View Download
  240153_217657988253843_100000289300075_854026_1448926_o.jpg
  700K View Download

 2. Përshëndetje,

  Njoftim, Hoteli Albatros gjendet në qytetin e bukur të prizrenit, ka 20 dhoma, salle konferencash dhe dasmash, restaurant, pishin dhe një terras të bukur ku mund te shiqoni Kalan e Prizrenit 360°. për me shumë mund të informohuni në 044 400 313 apo shiqo në lidhjet:

  Me respekt,
  Stafi Hotel Albatros

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *