Bileta te lira, Fluturime te lira

Prishtina Skopje Prishtine 25 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 25 Euro
Prishtina Tirana Prishtine 26 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 26 Euro
Prishtina Antalya Prishtine 27 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 27 Euro
Prishtina Berlin Prishtine 28 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 28 Euro
Prishtina Dusseldorf Prishtine 29 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 29 Euro
Prishtina Frankfurt Prishtine 30 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 30 Euro
Prishtina Geneve Prishtine 31 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 31 Euro
Prishtina Genf Prishtine 32 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 32 Euro
Prishtina Hamburg Prishtine 33 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 33 Euro
Prishtina Hannover Prishtine 34 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 34 Euro
Prishtina Bonn Prishtine 35 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 35 Euro
Prishtina Koln Prishtine 36 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 36 Euro
Prishtina Munchen Prishtine 37 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 37 Euro
Prishtina Stuttgart Prishtine 38 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 38 Euro
Prishtina Zurich Prishtine 39 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 39 Euro
Prishtina London Prishtine 40 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 40 Euro
Prishtina Roma Prishtine 41 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 41 Euro
Prishtina Paris Prishtine 42 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 42 Euro
Prishtina Budapest Prishtine 43 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 43 Euro
Prishtina Vienna Prishtine 44 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 44 Euro
Prishtina Paris Prishtine 45 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 45 Euro
Prishtina Ljublana Prishtine 46 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 46 Euro
Prishtina Viena Prishtine 47 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 47 Euro
Prishtina Zagreb Prishtine 48 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 48 Euro
Prishtina Verona Prishtine 49 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 49 Euro
Prishtina Malmo Prishtine 50 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 50 Euro
Prishtina Bruksel Prishtine 51 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 51 Euro

319 thoughts on “Bileta te lira, Fluturime te lira”

 1. A eshte e vertet se ka kete drejti me kete qmim Verona Prishtine Verona Prishtine 49 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 49 Euro
  Po ku ta gjejm dhe ne cilin agjension ma dergoni linkun

  1. pershendetje ju kisha lutur tme tregoni se me qit qmim te lir ku muj me xhet bileten prishtin wien ju lutem tme ktheni perxhixhje me daten 25 korrik 2011 ju pershendes

  2. pershendetje e ka mundesi mem tregu biletat per ne Prill sa do kushtojn prej ne shkup ose prishtina per ne duseldorf??? ju lutem pres pergjigje po me duhet pergjigja e shpejt se me lart po e shoh kete…Prishtina Dusseldorf Prishtine 29 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 29 Euro

  3. deshiroj te udhetoj per itali nga prishtina me bilete te lire ,julutem me drejtoni ku mund ta rezervoj bileten me aeroplan kah fillimi i dhjetorit

 2. Prej prishtins Dusseldorf ne cilin agjension mud ta gjej ket bilet te volitshme 29 eur …dhe ne ciln dite ka fluturim nese mundeni kthema pergjien menjerh ju lutem

  1. doja te pronotoja 2 bileta per ne dusseldorf,ku mund ti pronotoj dhe cmimi i tyre eshte ai qe shkruhet ktu…me ktheni pergjigje sa me shpejt ju lutem se dua te nisem ket jave…flm

  2. julutem ku muj te marr ket numer telefunit te rezervoj dy bileta Prishtin dusseldorf 29 eur qe pe sho ne internet Airkosova ju lutem ma dergoni numrin kontaktus ose me thirrni ne numrin 044868632

  3. tung,
   i ose e ndruar (a) nuk po kuptoj asgje se si shkon te ju por megjithate me tregoni a mundem me reservu nje bilet vajtje adhje prej zürich per skup me daten 28.04.12 dhe RT me 5.05.12
   ju falemnderit dhe pres nje pergjigje
   barija

 3. Mirdita e kam nje pytje sa kushton nje Bilet me dadet 15.12.2010 prej Züris per Prishtin vetetem nje drejtim faleminderit ju pershemdes

 4. dua ta di sesa kushtone bileta kthyese rome prishti me date 28 12 2010 deri me date 05 01 2011 ju faliminderite per mirkuptime pres pergjigjje nga ju nga qmimet ma te lira diqka flm

 5. me lart eshte cekur se qmimi i biletes per shtutgart eshte 38 euro , ju lutem sa kushton nje bilet per shtudgard per te shtunden me 25 dhjetor , jam e interesuar ju lutem me ktheni pergjigje dhe ku mund te shikoj per bilet .

 6. A ka mundsi mem tregu sa mund te ket airoplan prishtin frankfurt me daten 10 apo 11 edhe qofse ka mundsi me dit qmimin.Me tregoni ju lutem ne Mail….Falem nderit per mir kuptim

 7. sa eshte bilet me tregu Prishtin Bruksel Sarajev
  Kurse ne bruksel do te trri vetem 7 dite e te kthehemi menjeher per Sarajev

 8. tung a esht e vertet ky qmim se dershiroj ti blej bilet per diseldorf ju lutemm shum te tregoni se ku mund te kontaktoj me ju ju falminderit per mir kuptim pres pergjigjen tuaj..

 9. ju lutem me tregoni nese ka fluturim prishtin bruksel me date 11-13 shkurt. dhe qcmimi i biletes. ju faleminderit per mirekuptim.

  1. pershendetje, ju lutem a ka mundesi me dite a ka fluturim me daten 17-18 shkurt 2011 prishtine- paris me kete qmim 42 euro flm per mirkuptim dhe pergjigjen e mundeshme

 10. ju lutem me tregoni per daten 11.03.2011 sa kushtojn biletat Prishtine -Zurich nje drejtim . Ju faleminderit pres pergjigjen tuaj.

 11. Dua te shkoj te premten prej Zürichut ne Prishtin me 18.03.2011 dhe te kthehen ja met 20.03.2011 ja met 21.03.2011. A mundet najkush mem tregu sa kushtojn biletat?

 12. sa kushtojn bileta per kosov nga göeteburgu ne prishtin me daten 22 qershor the kthimi me 22 korrik nja te rritun edhe 2 fmi 3 vjet edhe 9 flm per mirkuptim

 13. Me falni a ka mundesi me dit sa kushton bileta prishtin dyzeldorf nje drejtimshe, a eshte e vertet qe kushton 29 euro edhe ne cilen dat ka fluturim ne kete muaj?

 14. me daten 18.04.2011 sa kushtojn dy bileta Prishtin -Mynhen nji drejtimshe dhe ne sa ora eshte fluturimi na lajmroni ne imell adresen apo ne numrin e telefonit 044-395-296 ju faleminderit

  1. Me fal kemi nevoj per 4 bileta nje drejtimshe prishtin per München prej 10 shtator te lutem lajmeromni ne imell Adresse ose Nr te tel 045577017 ok

  1. ju lutem si mund te me ndihmoni dua nji bilete ne daten 15 shkurt e me u kthy me 1 mars nga prishtina hamburg e me u kthyer nga hamburgu ne prishine flm

 15. Pershendetje a ka mundesi me dit sa kushton nje bilet per te rritur dhe nje per nje bebe nje vite.me daten 25 qershor vetem nje drjetim tung

 16. udhetimi prishtine zurich nje dretimshe ose kthyese me trego cmimet si mund te rezervoj per 28 maj ju lutem me ktheni pergjigje

 17. pershendetje nga liridoni a ka mundesi me dit a ka rezervim per 11 06 2011 nga Prishtina per ne Veron edhe qmimin mundesisht ok dergomani nje imail tregomeni mundesisht sa ma shpejt tung

 18. pershendetje
  a ka mundsi mem tregu se sa kushton bileta per prishtin me 09.07.2011 kthimi me 23.07.2011
  dhe ku muj me rezervu.
  flm

 19. pershendetje a ka deni bilet per linje prishtin-pairs prej dates 05.07.2011 10.07.2011 kurse kthyse me qen ka fundi i mujit gusht nese ka deni linje ne keto date ju lujtem tregomni, edhe cmimin nese mundet ju pershedes

 20. A Mund Te Gjej bilete Nga shtutgarti per prishtine me Daten 30 08 2011dhe Sa kushton per nie drejtim falemnderit

 21. A Mund Te Gjej bilete Nga shtutgarti per prishtine me Daten 30 08 2011dhe Sa eshte qmimi per nje drejtim falemnderit

 22. ju lutem a ka fluturime prishtine-malmoe dhe sa kushton bileta vajtje-ardhje per 1 person 10 deri 18 gusht 2011

 23. pershendetje a mund te me tregoni se si mun te siguroj dy bileta per ne bruksel deri me daten 5 shtator 2011 ju kisha lutur qe te me ktheni pergjigjie sa me shpejt qe te jet e mundur. faleminderit per mirkuptim.

 24. pershendetje a mund te me tregoni sa kushton bileta kthyse veneci-prishtin.2te ritur dhe nje te posalindur.cmimi total.ju falimenderit per mirkuptim.

 25. mir dita jam e interesuar per 2 bileta ose nje bilet me 29deri me 1 nentor bazell ose zürich prishtin kthyese ku muj me rezervue me lajmroni sa me par
  tung

 26. doja te pronotoja 2 bileta per dusseldorf,a eshte ky cmimi i vertete dhe si mund ti marr kto bileta…ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt se dua te nisem ksaj jave..flm

 27. pershendetje.aka munsi nje bilet per te shtunen nga hamburg-prishtin prishtin hamburg kthyse mem tregue sa kushton ju lutem kthemani,pr,

 28. pershendetje, me duhen 3 bileta, 1 i rritur, 1 femir 9 vjet dhe tjetri 1 vjet per daten 20.10.2011 deri me 22.10.2011 prej düsseldorfit per prishtin kthimi prishtin- düsseldorf me 04.102011 deri me 06.11.2011. Ju lutem kthemani pergjegjjen sa ma shpejt…..

 29. pershendetje,dua dy bileta per ne dusseldorf me daten11.11 2011 prishtin dusseldorf mund te me tregoni sa kushtojn vetem vajtje faleminderit per mirkuptimin

 30. sa me kushton fluturimime aeroplan…shkup-duseldorf.ose frankfur.kthyse…shkuarje 10-12-011….kthuse.05-01-2012. te ritur 2 persona dhe 3 femij.faleminderi.

 31. a undeni me me tregu ,sa kushton nje bilet nga Prishtina per ne Vjen , me daten 11 shkurt vetem nje fluturim?ju faleminderit

 32. a ban ni bilet prishtin Frankfurt me daten 15.2.2012 ju lutem kethemani pergjigjjen sa me shpet se duha te nisem qet jav ju falemiderit flm.

 33. mirdita dhe pershendetje deshta te ju pys sa kushton nje bilet-prej shkupit per ne cyrih apo genev me dat 07.03.1012-apo per lyon direkt.ju falemenderit .

 34. mirdita dhe pershendetje deshta te ju pys sa kushton nje bilet-prej shkupit per ne cyrih apo genev me dat 07.03.1012-apo per lyon direkt.ju falemenderit .

 35. ju lutem a mund te me tregoni sa kushtojn biletat per kosov prej 29 qershorit mej rezervu tash per 2 femij dhe tre te mdhoj ju faliminderit

 36. me falni sa kushton bileta prej prishtine ne londer ose a keni direkt udhtime per manchester dhe sa eshte qmimi per nje drejtim nga prishtina ju lutem me tregoni ………………

 37. pershndetje a muneshe mem tergu sa kushton bileta prishtine-ljublan-prishtine nisja me 09.04.2012 kthimi 21.04.2012

 38. pershendetje e ka mundesi mem tregu biletat per ne Prill sa do kushtojn prej ne shkup ose prishtina per ne duseldorf??? ju lutem pres pergjigje po me duhet pergjigja e shpejt

 39. a ka mundesi me ma dergu ni nr kontaktues se deshta te rezervoj disa bileta nga prishtina per ne gjermani saktesisht ne kolln me daten 08.04.2012 ju lutem konfirmomani,mundeni edhe ne nr personal 045 387 942

 40. ju lutem akini bileta brukxel prishtin shkuarje ardhje data e nisjes ne 5 ose tjeter dat ne ket jav e kthuse ne daten 15shtator nevoiten 3bileta 2 te rritur e 1femi 7 vjeqe edhe ju lutem me tregoni qmimin dhe orarin e nisjes falmnderit per mir kuptim

  1. dashta medit me axhensionin ejuve amuj me shku ne itali me viz te greiqs viza asht shengene po at apisa makan qit ne leter ejo ne pasaport vizen qimuj me udhtu meqit viz ju lutem maktheni perxhixhjen per ne shtator dikum prej 3 shtatorit deri me 6 shtator me udhtu tung flm

 41. jam xhavit beka nga mitrovica po du me dit se sa kushton nje bilet kthyse prishtin oslo më daten 25maj2012 ju faleminderit per mirkuptim teli 044213785

 42. Pershendetje te perzemerta te nderuar .
  Mendojme te fluturojme per ne Prishtine ne muajin maj ,kurse te kthehemi ne muajin gusht.
  Jemi dy persona te rritur dhe dy femije 3 vjeqar.
  Deshiroje te me njoftoni sa pare behen biletat kthyese .
  Ju faleminderojme per mirekuptim .

 43. jam driton avdiu a ka munsi me dit se sa kushton qmimi i biletes per ne shtudgart ne mujn shtator me daten 7 me duhen ti rezervoj 3 bilet prishtin shtudgard vetem nje drejtim nese ka munsi me kontaktoni ne numrin 044278763 ose 049515354 ju falminderit

 44. Pershendetje

  Tung desha te die sa kushtojn 2 bileta fluturimi pjer prishtine ne duseldorf biletat duhen te jen kthyese
  nijsa prej prishtine ben prej dates 18-05 deri 23-05 kur te ket fluturime dhe kthyese prej dusseldorfit 23-08 deri 27-08 ju flm per mirkuptim pres pergjigjje

  tung

 45. me falni per penges ama deshta te di sa kushton bileta per prishtin itali a ka mundesi mem tregu se sa kushton per dy persona nese ka mundesi mem tregu sonte

 46. pershendetje me falni akeni mundsi me tregue sa kushton bileta prej frankfurtit prishtin kthyse prej 7. 7 muj deri me 2 7 muj julutem epres pergjigjen

 47. me falni se prej 7, 7 muj deri me 2. 8 uj kthyse frankfurt prishtin prishtin frankfurt nese keni mundsi me tregue sa kushton bileta ju pres per pergjigje ejuaja?

 48. Pershendetje ,pom interson per nje bilet kthyse prej prishtine per ne finland prej dates 15.06.2012deri me daten 22 mundet me ardhe ne shprehje
  per dy muaj bilete kthyse
  me nje qmim shum te volirshweem
  ju lutem, me kontaktoni ne ket adres te imelles .aju faleminderit per mirkuptim
  \

 49. doja te dija udhetim per prishtin – shtudgard prishtin. nisja me date 09.06.12 dhe kethimi 16.06.12 a eshte e mundur dhe cmimi eshte 38 euro vajtje dhe kethim me shkon te 76 euro ju lutem me ketheni je pergjigje faleminderit

  1. doja te dija udhetim per prishtin – shtudgard prishtin. nisja me date 09.06.12 dhe kethimi 16.06.12 a eshte e mundur dhe cmimi eshte 38 euro vajtje dhe kethim me shkon te 76 euro ju lutem me ketheni je pergjigje faleminderit

 50. Jom interesune bilete..Prishtine Mynhen dhe anasjelltas, data nises 20 qershor, kurse kthimit 30 qershor me intereson qmimi per bilete kthyse si dhe femijun 22 muajsh…ju ;lutem, me tregoni, Faleminderit 😉

 51. Jam i interesum me dit per bilet …. Prishtin – Shtudgard , dhe shtudgard – prishtin nisja 30.06.2012 kthimi 27.09.2012 ju lutem me kontaktoni sonte qe bon

  1. Jam i interesum me dit per bilet …. Prishtin – Shtudgard , dhe shtudgard – prishtin nisja 30.06.2012 kthimi 27.09.2012 ju lutem me kontaktoni sonte qe bon

 52. jam i interesuar per bilet te lire per relacionin prishtin— mynhen me dat 01.07.2012
  dhe mynhen —-prishtin me dat 28.09.2012
  ju lutem me informoni ku duhet te lajmrohem ne tel 049-792-358 ose ne e-mail adres.

 53. pershendetje,a mundeni te me informoni per qmimin e biletave kthyse prishtin – paris,paris – prishtin nga data 5 korrik deri me 15 korrik . ju faleminderit. lajmroni ne nr 049609038 dhe ne email ju lutem 🙂

 54. Pershendetje jam i intersuar,per dy bileta kthyse.Per relacionin Bruksel-Prishtin me daten 01/08/12..DERI…..15/08/12.
  JU Pershendesim
  Dhe presim pergjigjjen te nderuar.

 55. ju lutem dua te di sa kushton bileta prishtine-zyrich vetem vajtje,dat 28.06.2012mbas ores 10 te mengjesit ju lutem te me informoni ku duhet ose ne kete nr tel 0692271768 ju faleminderit.pres pergjigje neser brenda mundesive

 56. ju lutem dua te di sa kushton bileta prishtine-zyrich vetem vajtje,dat 28.06.2012mbas ores 10 te mengjesit ju lutem te me informoni ku duhet ose ne kete nr tel 0692271768ju faleminderit.pres pergjigje neser brenda mundesive

 57. pershendetje akishi mujt me me tregu aka fluturim prishtin -munchen per te premten nese munu na tregoni edhe ku duhet me rezervu bileten me te mira selamia.

 58. pershendetje
  jemi te interesuar per dy bileta per te rritur
  munchen prishtin 11.08.12
  prishtin munchen 25.08.2012
  kthyse pres pergjigjen nga ju pasi ktu ska tjeter kontakt

 59. pershendetje ju lutem a ka mundesi nje bilet per te ritur dhe nje per djal 3 vjet dhe nje kam 3 muj per duzeldorfe me 21 08 ose me 27 08 ju pres

 60. jam i interesuar per bileta Köln-Prishtin dhe anasjelltas Prishtin- Köln (ose nga Düsseldorfi) per dy te rritur dhe nje femij 3v datat e fluturimit prej 08.09.2012 deri 06.10.2012 faliminderit

 61. Pershendetje, ju lutem me tregoni se ku duhet te bej rezervimin Prishtine Dusseldorf Prishtine dhe qenka 29 €. A eshte e vertet kjo, nese po ju lutem me informoni se dua te rezervoj nje bilet kthyese.

 62. jam e interesuare per nje bilete udhetimi ,per bruksel per nje te rritur dhe nje femi ,nje viete e gjysme eshte femija ,per daten 28.08.1012 deri me 31.08.1012 ju leuetm me tregoni ne kete imail mbase nuk keni ju keteu nr.per kontakte vec imail faleminderit

 63. pershendetje.jam e interesuar per pes bileta prishtin basel me daten 3.4.5.ose gjasht kuptohet kerkoj qmimet ma te lira

 64. Ju lutem me tregoni ku mund te gjej agjensionin per te blere nje bilet prishtine – minhen per te premten me dt. 21.09.2012. Ju lutem per pergjigje sa me te shpejte.

 65. AMUni mem tregu sa jan biletat per me shku prishtin gjermani shtutgard me 28.09.2012 nese ka mundsi mema kthy pergjigjen ma shpejt

 66. Pershendetje.Me duhet nje oferte ne daten 2.11.2012 deri ne daten 6.11.2012 per ne Paris 2 te rritur dhe nje femije 10 vjec.Ju lutem me ktheni pergjigjje sa me shejt.

 67. ju lutem amund ta di aka ajriplan per sante prishtin veron dhe sa kushton si edhe me daten 03 10 2012 prishtin veron meukthy me daten 10 10 1012 ju lutem ma kthen nje pergjigjje qe ta baj rezervimin epres pergjigjjen ejuj

 68. Pershendetje.Me duhet nje oferte ne daten 12.10.2012 per ne Zagreb 2 te rritu. Vajtje ardhje po te njejten dite apo te nesermen 13.10.2012 Ju lutem me ktheni pergjigjje sa me shejte.

 69. pershendetje;a ka munsi me trgu sa kushton bileta prishtin genev me daten 15.10.2012 nese kini munsi numri kontaktus 045 610 985 falimenderit per mir kuptim

 70. Ju pershendes nga Kosova Lindore juve kompani me intereson per me marren nji bilet udhtimi per germany Prishtin Keln prej dates 5 deri te 10 nentor 2012. sa me kushton bileta kthyse shkuarje vajtje.sa me bohet bileta ne kompanin tuaj.

 71. Prsh ju lutem me thoni sa kushtojn 4 bileta kthyse zurich prishtin dhe anasjelltas dhe sa duhet paguar stjuardesat per percjellje sepse jan 4 fmi 14,13,12,8 vjeq flm pres pergjigjje data e nisjes 27/10 dhe e kthimit 11/11 po pati mundsi flm

 72. Përshëndetje !
  ju lutem një përgjigje nëse keni mundësi :
  nga dita e diele/ deri në ditën e merkure 21-24.10.2012
  A ka/keni bileta per në Hanover – nga Prishtina ose nga Shkupi-per në Hanover, dhe sa kushton
  bileta – një drejtim/me çmim të lirë ?
  Ju faleminderit !

 73. Pershendetje te nderuar,

  Jam i interesuar te udhetoje per pushime te fundvitit nga Prishtina per ne Stuttgart.

  Kam parapare te udhetoje nga data 29 dhjetor (29.12.2012) dhe te kthehem me 4 janar (04.01.2013) ne Prishtine, pra do te jete nje bilete kthyese.

  Mund te me gjeni diqka per keto data. Eshte orar jo fleksibil, dhe me duhet gjithsesi te udhetoje ne keto data.

  Shpresoje ne mirekuptimin tuaj
  Ju falemnderoje paraprakisht

 74. Ju lutem me trgoni me daten 04.11.2012 kesh e interesuar me e rezervu ni bilet prej prishtine për shtutgard, ku muj ta bëj rezervimin edhe a asht e sigurt qmimi 38 euro si po shihet ne keto postimet ju lutem me tregoni.

 75. Pershendetje
  Deshiroj te udhetoj per ne geneve me date 10.11.2012 dhe te kthehem me date 24.11.2012.Ju lutem me treggoni sa sa kushtojne dy bilata kthyese Prishtin Geneve

 76. psh.jam nga shkodra.cmimet shum te arsyeshme.a mund ta di a mund te udhetoj me tre femij nga mosha 3-9 vjeq me letrat e nevojshme per udhetim nga prishtina-bruksel ne kete muaj nentor.ju faleminderit me ktheni pergjigje sa me shpejt

 77. pershendetje.interesohem per bileta prishtine-rome prishtine nisja dt 10/11/12 dhe kthimi 12/11/12 per 3 persona dhe a eshte i vertete cmimi me lart 41 euro?ju lutemme ktheni pergjigje sa me shpejt

 78. prshendetje me duhet te lutem ni numer i kti agjensijonit ose nese kamunsi ni rrezervim per ne stuttgart ni drejtimi ju lutem nese ka munsi me na tregue per me daten 10 nentor

 79. Ju lutem adresen ku mund ti pronotoj bilatet me cmiemt e mesiperme se dua te rezervoj 4 bileta per Vjene ose Mynih me date 22 dhjetor

 80. ju lutem per informat kur keni per zhenev fluturim te marte aop te merkuren edhe sa kushton me pre biletn edhe sa kushton ju lutem me informohem sa ma shpejt prej aeroportit adem jashari

 81. helo pershendetje ku mund te informohem me sakteshisht per 2 bileta me kthim prishtin ljublan 17-12-2012 kthimi ljublan prishtin 21-01-2013

 82. Pershendetje, kemi nevoje per 3 bileta Prishtine -Berlin, me date 28 ose 29. 12. nje kahshe. Me tregoni Ju lutem cmimin per person.

 83. Mirmrama ju lutem a ka mundesi mem informu per nje bilet kthy se prej dates 26 January deri me 5 shkurt Brenda kesaj date aka munsi mem shkru aka ndonje bilet te lir prej hamburgu ne prishtin ju lutem ma ktheni nje pergjigjeje

 84. Me duhet nje bilet per te shkuar nga lyon ne tiran a la mundesi me pas imformata per ket srejtim me duhet per daten 2 shkurt dhe bileta e kthimit me daten 16 shkurt ose 23 per mujin e njejt faliminderit per mirkuptim

 85. Pershendetje jame i interesuar per te siguruar nje bilet Prishtine Koll Gjermani ne fund te muajit shkurte sa kushton vetm nje drejtime edhe a mundem me rezervu tani meniher ju lutem me njoftoni me respekt ardiani

 86. Pershendetje jame i interesuar per te siguruar nje bilet Prishtine Koll Gjermani ne fund te muajit shkurte sa kushton vetm nje drejtime edhe a mundem me rezervu tani meniher ju lutem me njoftoni me respekt ardiani

 87. mirmrama a mund ta di sa kushton bileta prej prishtine ne dusseldorf me duhet vetem nje drejtim kur mundet me pas prej 25janar deri me 10shkurt nese ka mundsi mem lajmru sonte ne emailin qe e kam shkru flm per mirkuptim

 88. Mirmrama te nderua,deshiroi nje pytje tjau parashtroi.Sa kushton bileta Prishtin-Vjen kthyese,dhe si qendron puna e biletes kthyese,se ne kemi viz tre muajshe,deshiroi ta di se a mundem me qat bilet kthyese qe ne te kthehemi me paralajmrim brenda javes para se ne ti bejm tre muj psh nese une nuk u kam punt me nejt ma shum a mundem me e pas te hapur bileten qe ne te kthehimi kur te doim me ate bilet qe ne e paguajm,vetme me paralajmrim brnda javes.ok flm per mirkuptim tung,ntm pres nje pergjigji nga ju .

 89. Ju Lutem nese ka mundesi meme njoftu per rezervim te biletes Prej prishtine ne Koln apo Malmo mes dates 27 Mars deri 30 Mars, me njoftoni per rezervimin dhe menyren e pageses dhe kushtet a saje ne cilin agjenci mu drejtu me bere pagesen me respekt
  o44 239343

 90. Prishtina Hamburg Prishtine 33 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje..Me tregoni ju lutem cilen agjenci mundem ta gjej ket qmim ..pres pergjigjjen flm.

 91. ju lutem me njoftoni sa me kushton 1 bilet prishtin paris prishtin ne daten 15-05-2013 deri 25-05-2013me respekt luli

 92. si mund ta rezervoij nje bilet me 22 te keti muaj te premten zurich-prishtin kurse me 24 te dillen mu kthy prishtin-zurich a mundeni te me tregoni flm

 93. ju lutem me tregoni sa kushton bileta prishtine oslo ne muajin mars dhe ne cilat data ka fluturime .pershendetje dhe gjithe te mirat

 94. miredita doja te rezervoja nje bilete avioni nga prishtina per ne duseldorf ose per ne dortmund nje bilet me te lirat nga data 11.mars 2013 deri nga data 15 mars 2013 nje nga keto dite

 95. Pershendetje aka mundesi mem tregu sa kushton bileta genev-prishtin edhe aka ven per daten 19edhe per mu kthy me 5-6 prill ju faliminderit per mirkuptim

 96. Du nje bilet avioni nga lioni per ne prishtin ose ne tiran per daten 20.3.2013 ju Lutem me njoftoni sa me shpejt Nr 003556869594

 97. sa kushton bileta per prishtine duseldorf kthyse me daten 17 prill me ardh en prishtin prej duseldorfit e mu kthy me 25 prill

 98. Sa kushton bileta ngra prishtina ne frankfurt me fluturu me 26 Prill dha kthyese nga Frankfurti per Prishtin me daten 30 Prill

 99. Jam i interesuar te di sa kushton nje bilete kthyese Prishtine-Berlin-Prishtine rreth Dt 27 Qershor-20 Shtator.

 100. A ka mundesi me me tregu nese ka nje vend te lire per daten 26/05/2013 prej Prishtines ne Zurich cmimin poashtu.

  Mundesisht dhe nje nr. kontaktues

  Ju flm

 101. pershendetje deshiroj te dij a ka fluturim me daten 31.05 ne mbramje prej verones ne prishtin dhe me u kthy te marten me 04 06 2013 pres pergjegjje

 102. me intereson te dije cmimet e biletave per ne shtator 2013 nga balle mulhause ne drejtim te prishtines

 103. pershendetje! a me jep dikush pergjigje se a ka tiketa nga prishtina per ne londer me duhet per ne muajn korrik!!! ?

 104. Preshendetje ju lutem nese ka mundesi se keto qmimet ajan ala apo kan ndryshuar nese ka mundesi ju lutem kthejeni pergjigjen ne tel;049-852-988 sepse mu me nevoitet ni bilet prej Prishtines nè Hannover Mbrenda muajit 7 ju lutemmmmm,,,,,,,,,, Tregoni Ju Faleminderit .

 105. Sa kushton bileta avioni per shtutgart me daten 16,10,2013me ktheni ni pergjigje ju lutem dhe ki muj me ju kontaktu ……….049234834

 106. o udhtar te nderuar me vjen keq por keto jan rrena mashtrime sikur cdo her bileta shum te lira mund ti gjeni me agjencionin wizzair nga shkupi ne te gjitha drejtimet

 107. pershendetje juve,
  a ka mundesi te behet rezevimi i biletave per nje familje 5 persona 3 persona te rritur ndersa dy femije prej Prishtines per ne Marsej te Frances per date 05/04/2014 ndersa kthime me 12/04/2014 ose 13/04/2014.
  ju lutem me lajmeroni
  ju faleminderit

 108. Persendetje mundemi te rezervojme nje bilete per ne Koln per daten 10.04.2014
  me cmime qe po sof
  Numri kontaktues 044368556
  Ju lutem per mirkuptim

 109. dua te informohen per biletat veron prishtin me daten 2 07 2014 sa kushtoj per dy persona nje drejtimshe

 110. mfalni ku mujm me kontaktu me juve? Pom duhet ni bilet prej Prishtines-München-Prishtin… A jan tsakta kto qmime…edhe pse nuk kini numer kontaktues…cilin agjension munum mej gjet kto bileta? Me respekt nga un…klm

 111. jam interesum per 3 bileta ni dretimshe prishtin vjen 2 bileta jan per femi neti esht 2 mur kurse tjetri esht 3 vjeqari deshta me dit sa kushtojn ke to 3 bileta per daten 7 shtator faliminderit

 112. Pershendetje!Më intereson te dijë se sa kushton nje bilet nga Prishtina per ne Hannover? Personi eshte i rritur (19vjeq)

 113. pershedetje desha te di qysh nxerren kta bileta…
  edhe desha te di une me udhetue finlades ne kosove sa kushton nese ka per kit muj ,,,nese ska prei finlades kosove,,,, ather prei finlades ne stugard,

 114. un dua te di meshu m ne lidhje per Prishtina Stuttgart Prishtine 38 Euro Bileta te lira Rezervo tani Rezervoje Bleje Bileten per vetem 38 Euro ju lutem me informoni

 115. pershendetje desha te informohesh per bileta nga prishtina per ne austri nje drejtim per ne vjen burri gruja dhe dy femij te ritur mosha 8 vjeq dhe 11vjeq desha informacion per qmimin nese eshte si ktu

 116. Nisja me daten 30.03.2015 e data e kthimit 05.04.2015
  Kerkoj bilete te lire aeroplani nisja Prishtine-Bazel-Molhouse Zvicer

 117. pershendetje ju lutem deshtem ta bajna ni rezervim udhtimit per ne hanover me daten 10 apo 11 apo 12 prill julutem na tregonin per qmimet a jan te sakat 34 euro ok

 118. Nje bilet sa me te lir ku mund ta gjej per daten 20.05.2015 prej prishtine ne duseldorf gjermoni.

  Ju faleminderit.

 119. Pershendetje.
  Interesohem te di cmimin per bilete avioni,ne destinacionin Prishtine-Paris-Prishtine.
  Ju lutem me informoni per periudhen 10 nentor 2015.
  Dhe ne cilen agjensi me rekomandoni qe ka cmim te lire.
  Faleminderit

 120. Kam nevoi per tri bileta per daten e nisjes 28.08.2015 me kthim me daten 08.10.2015 per destinacionin prishtine vien, ju lutem nese keni mundesi te me informoni per detalet dhe cmimin ne adresen e emalit qe e dergova

 121. ju lutem me tregoni 12.1.2017 për 4 persona 2 të ritur 2 fëmijë Prishtinë për në Stuttgart sa kushton bileta sa që e pash un ke 38 a o e sigurt ju lutem me tregoni

 122. Kam nevoj per nje biliet prej Stuttgart ne Pristin me 15.02.2017 dhe kthimi me 19.02 2017.direkt pa stop ju lutem nese keni mundesi na informoni

 123. Pershendetje!
  ju lutem me ndihmoni per ndonje fluturim Prishtine Nuremberg (DE) por nese nuk eshte e mundur per Nuremberg athere do ishte e pranueshme per Shtutgard os Munchen.

  Ne jemi 2 te rritur dhe 3 femije (14 vjec, 11 vjec dhe 9 vjec).

  Data e fluturimit nga 4 gusht deri 11 gust dhe kthimi pas 14 gustit 2017.

  Me respekt,
  Mehmeti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *