Flyksa Oferta Speciale – Kosova Airlines Special

Oferta Speciale

12.01.2011
Zürich — Prishtina
70.–CHF

München — Prishtina
59.–EUR

Düsseldorf — Prishtina
49.–EUR

Stuttgart — Prishtina
49.–EUR

Zürich — Prishtina
70.–CHF

München — Prishtina
99.–EUR

München — Prishtina
69.–EUR

Zürich — Prishtina
70.–CHF

Berlin — Prishtina
95.–EUR

Hannover — Prishtina
105.–EUR

Zürich — Prishtina
70.–CHF

Düsseldorf — Prishtina
49.–EUR

München — Prishtina
49.–EUR

Stuttgart — Prishtina
49.–EUR

Stuttgart — Prishtina
49.–EUR

Zürich — Prishtina
70.–CHF

München — Prishtina
49.–EUR

Düsseldorf — Prishtina
49.–EUR

OFERTA SPECIALE

40 thoughts on “Flyksa Oferta Speciale – Kosova Airlines Special”

 1. Ju lutem me informoni per fluturim nga Prishtina per Trieste ne dt 2.07.2011 ose 3 .07.2011 kthimi 16 ose 17 .07.2011

  Faleminderit

 2. Sa kushtojne 2 bileta kthyse me aeroplan nga Prishtina ne Dusseldorf, nisja mundet te jete nga sote 26,27,28….06.2011 dhe kthimi per 9,10 ose 11 dite

 3. Pershendetje!Me intereson nje bilet vetem vajteje,Zurih Prishtin nga data12,13,14 dhe15.07.2011kuptohet me ndonje qmim special te lire!ju falemderit!

 4. me intereson ta di a ka linje ajrore per prishtin-vjen me daten 19.07.2011 ose me 20.07.2011 sa kushton bileta dhe ne ora sa? ju faleminderit

 5. ne qofte se ka mundesi 2 bileta prej shkupit per ne dusseldorf me date 12.11.2011 dhe sa kushtojn biletat dhe ku mujtena me bae pagesen ne maqedoni ne cfare agjencioni

 6. PERSHENDETJE TE NDERUAR DESHTA TE PYES PER 4 BILETA KTHYESE PRISHTINE-MUNICH 2 BILETA PER TE RRITUR DHE 2 BILETA PER FMIJE KTHYESE.PLANIFIKOJ NISJEN ME 25.12.2011 DHE KTHIMIN ME 05.01.2012

 7. pershendetje jam i interesun per nje bilet prej prishtine per curih me daten 16 12 2011 nje drejtimshe ju lutem tregomni sa ma shpej qmimin edhe orarin e fluturimit

 8. pershendetje ju lutem me falni a ban me dit se a ka bileta direkt prej prishtines per ne zvicer prej neser e tutje edhe sa kushton bileta per ni person , ju lutem me tregoni

 9. Mirmrama
  Prishtin-cyrih
  me daten 01,02,2012
  Sa kushton Bileta 1 drejtimshe
  edhe sa kushton 2 drejtimshme qe ka mundsi
  me me lajmru sa ma shpejt qe osht e mundshme…

 10. me falni a ka mundesi te me tregoni se sa kushtojn biletat me daten me 04 ose 05.02.2012 prej prishtines ne dusseldorf ose koln per nje te rritur dy thmi dhe nje bebe.ju faliminderit

 11. ku mundem me kontaktu ne ket agjensi me duhet nje numer per informacion nese ka mundesi me dergoni ne ket email ju faliminderit me duhet urgjent nje bilet per ne gjermani ne dusseldorf

 12. julutem sa kushtojn 2 bileta prishtin zurch nga data 10 deri 15 mars vetum 1 drejtimshe ju faleminderit per mirkuptim

 13. prej prishtine per ne Dubai a keni fluturime ju lutem mundesisht te me tregoni dhe sa kushton bileta per person ju faleminderit

 14. miredita deshta te pyes sa kushton antali ne muajin qershore per dy persona prej 8 qershorit gjer 18 qershore ju faleminderit pres pergjigje ne kete imejll

 15. Kush më bën një ofert të mirë në Hotelin Papillon Zeugma Belek, për 4 persona. 1 Dhomë me 1 shtrat për 2 veta, dhe një dhomë me 2 shtretër,për 7 Netë. Jamë në disponim prej 30.07.2012, kurse kthimi më i vonshëm të jetë me 10.08.2012.

 16. pershendetje
  ju lutem a ka mundesi te me tregoni se a keni bileta per 06.10 me udhtu per prishtin per 4 persona ,ndersa kthimi esht me 19. 10 dhe nese ka mundesi me nje qmim paksa te ulet ju faliminderit pres perxhexhje

 17. mirembrama
  ju kisha lute mem tregu sa kushton bileta kthyse prishtin -zyrih ose prishtin-bazel preje 10.10 deri me 18.10. faliminderit pere informim
  ALLAHU JU SHPERBLEVTE

 18. veq desha te di per dy bileta sa mkushtojn prishtin munchen mosha rreth 67 vjeqare per dyt mduhen prej dates 11, 12 ose 13 me fluturu pres pergjigje sa me shpejt flm per mirkuptim

 19. Pershendetje te nderuar: Planifikoj qe te udhtoj Nga Frankfurt-Prishtin me dat 28-03-2013, me tregoni permes jush sa kushton bileta, koha e fluturimit, koha e nisjes se aqeroplanit, dhe si me ab rezervimin dhe pagesen, ju kisha lut qed urgjent te me ktheni pergj: flm per mirkuptim.

 20. pershendetje,me interseon nje bilet per te udhetuar,sod 30 korrik ose neser nga baselli APO dhe zürichu,per prishtin sa kushton? me respekt ymeri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *