Kosova Airlines me oferte speciale per 18-26/Shkurt/2010

Kosova Airlines me oferte speciale per 18-26/Shkurt/2010

Edhe kete jave perseri Kosova Airlines ka pregaditur oferten speciale per ju qe te udhetoni me lire dhe si gjithmone me kohe.

Kosova Airlines gjithmone mendon per ju

OFERTA SPECIALE

18.02.2011 München – Prishtina 50.–EUR (Kosova Airlines)

19.02.2011 Düsseldorf – Prishtina 100.–EUR

19.02.2011 Stuttgart – Prishtina 80.–EUR

19.02.2011 München – Prishtina 50.–EUR

20.02.2011 Düsseldorf – Prishtina 60.–EUR

20.02.2011 Stuttgart – Prishtina 80.–EUR

20.02.2011 München – Prishtina 60.–EUR

21.02.2011 München – Prishtina 80.–EUR

22.02.2011 München – Prishtina 80.–EUR

23.02.2011 München – Prishtina 50.–EUR

23.02.2011 Stuttgart – Prishtina 60.–EUR

24.02.2011 München – Prishtina 80.–EUR

25.02.2011 München – Prishtina 60.–EUR

26.02.2011 München – Prishtina 60.–EUR (Kosova Airlines)

Kosova Airlines

Münich është kryeqyteti i Bavarisë dhe qyteti i tretë më i madh i Gjermanisë. Nëpër qytet rrjedh lumi Isar dhe nga qyteti shihen Alpet Bavareze. Münich ka klimë me reshje shiu të papritura dhe dallim ekstrem të temperaturave nga dita në natë, dhe dimri në verë.

Qendra e qytetit ka sheshin e madh të hapur dhe Bashkinë e vjetër dhe të atë të re. Peterskirche është kisha më e vjetër në brendësi të qytetit, e ndërtuar gjatë periudhës romane. Katedralja e Zonjës sonë është ndërtesa më e njohur në Mynih, ndërsa Michealskirche është kisha e periudhës së Renesansës, më e madhja në veri të Alpeve Kosova Airlines.

21 thoughts on “Kosova Airlines me oferte speciale per 18-26/Shkurt/2010”

 1. Pershendetje Une jame student i gjuhes dhe i letersi frenge kerkoj pune te ju
  kame kategorin e patet shofer B.

 2. Pershendetje, quhem Liridon Osmani jame nga Skenderaj, jam i diplomuar ne fakultetin e Gazetaris ne Prishtine. Kam aftesi te mira komunikimi shpresoj nese ka ndonje vend te lire pune te me kontaktoni ne e-mail.

 3. Pershendetje jam i interesur qe te punoj te Ju

  Emri dhe mbiemri:Taxhidin Kadiri
  Vendlindja :Rahovec
  Viti i lindjes :20.12.1987
  Vendbanimi:ulpian
  Shkollimi:shkolla e mesme drejtimi pergjithshem
  Fakulteti:jam ne fakultetin e inxhinieris elektrike dhe kompjuterike departamenti telekomunikacion
  Viti i studimit: III
  Njohuri per gjuhe te huaja : kam njohuri te gjuhes angleze ,gjuhes gjermane ,gjuhes serbe
  Njohja e punës me kompjuter:kam njohuri te mire te punes me kompjuter Word,Exel,inetrnet explerer,matlab ,maxima, multisim ,electronic,etj

  Provoja:kam provoj pune ne inxhinieri elektrike ne instalimin dhe rregullimin e sistemeve elektrike dhe rregullimin e gjitha makinerive dhe si menaxher i firmes.
  Perkasi etnike :shqiptar
  Shtetas : kosovar

  1. dashta medit me axhensionin ejuve amuj me shku ne itali me viz te gqiers viza asht shengene po at apisa makan qit ne leter ejo ne pasaport vizen qimuj me udhtu meqit viz ju lutem maktheni perxhixhjen per ne shtator dikum prej 3 shtatorit deri me 6 shtator me udhtu tung flm

 4. Jam Islami nga komuna Gjilanit kerkoj pune tek ju, kam punuar 12 vite me kompaninë e KBR-se amerikane 8 vite kam punuar ne Kosovë dhe 4 Vite ne Irak me po kete kompani..zotëroj gjuhen angleze dhe gjuhen serbokroate ju pershendes.

 5. pershendetje jam zeq zeqiraj kerkoj pun per shofer ne eiroport me kategorin c per ti bartur bagazhe apo tjeterxhe

 6. Ditonë Krasniqi
  Vendlindja Kosovë Prishtinë
  Shkolla e mesme Gjimnzai Filologjik i gjuheve te huaja Eqrem Cabej
  Aktualisht Studente e Psikologjis viti i dyt
  Njohjurit ne kompjuter Microscoft Office Excel Microscoft Office Acess Power Point Outlook Microscoft Office World
  Njohurit e gjuheve te huaja Anglisht Gjermonisht
  Eksperienca e punes Ajkads Computers kam dergu dhe perkthy email ne gjuhen angleze per biznes.

 7. pershendetje kam pas ofert per te punuar ne Agjension Prizeren por shume larg me kunvenon ne Prishtin Sllatin diku afer me dergoni email

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *