Reiseburo Prishtina me oferta

Reisebüro PRISHTINA në bashkëpunim me Reisebüro Kosova nga Viena, ka filluar fluturimet charter në linjën VJENË – PRISHTINË – VJENË, çdo të dielë. Fluturimet realizohen me kompaninë më të njohur austriake AUSTRIAN AIRLINES. Reisebüro PRISHTINA dhe Reisebüro Kosova ju dëshirojnë fluturim të këndshëm!

Oferta ekskluzive per Stamboll ne Prishtina Reisen

4 dite (3 nete)

All Inclusive per vetem 299 EURO

ne cmim perfshihen

Bileta e aeroplanit me taksa

fjetja ne Hotel Hamidiye (4 yje) me mengjes

transferi aeroport-hotel-aeroport

 

 

reiseburo prishtinaReisebüro PRISHTINA
CALL CENTER
Tel: +381 38 232 777
Tel: +381 38 232 999
Fax: +381 38 245 222

 

35 thoughts on “Reiseburo Prishtina me oferta”

 1. pershendetje resburo prishtina a ban medit sa kushton bileta per 2 persona prishtin geteburg te duedi-s po mendoj prishtin vjen geteburg nese ka mundesi me dit sa kushtojn me daten 04-08-2011 me duhet ju pershendes

 2. a ka mundesi me na kthy pergjigjen per te dielen para dite sa eshte qmimi dhe per te dielen mbas dite sa eshte qmimi per udhtimin me avion nga Prishtina ne Cyrih_Zvicerr.Pytja eshte per daten 29 Maj 2011. Me respekt Vera Mulaj

 3. a mundeni me na dhan informata me qmimin per 2 femij (-16 vjet) dhe 2 te rritur. Per Cyrih – Prishtin Ose Zhenev – Prishtin Prej datës 3 korrik 2011.

  Ju faliminderoj per vemendjen tuaj

  Me respekt Agimi

 4. Pershendetje.Kur e kam qmimin me te volitshem nga Prishtina ose Shkupi per ne Cyrih prej dates 17 deri 19 Qershor 2011.

 5. Ju pershendes, Ju lutem me shkruani ne se ka mundesi me cfar linje (autobusi) mund te udhetoj nga Gjakova, Peja ose Prizreni per ne Gjermani ne datat 26 ose 27 Qershor; intinerari dhe cmimi

 6. a ka mundesi te me tregoni nese ka linje ajrore per prishtin-vjen me 19.07.2011 ose 20.07.2011. sa kushton bileta dhe ne qfar orari.

 7. ju lutem nese ka mundesi te me tregoni a kini fluturime per hamburg ose hanover edhe akini vende te lira per 13 ngushte

 8. Tung.
  A ka ndonje vend te lire per daten 28/07/2011 kthimi, me 06/08/2011, per Prishtine-Zagreb, dhe sa kushton.
  Nese keni diqka me shkruani.
  Gjithe te mirat.

 9. me datan pi te 1 deri me te 4 ni bilet me vyn me fluturu ne hanburg gjermani sa kushton edhe nuk prish pun edhe pi shkupi edhe pi prishtine edhe pi rinasit shipri amundni me me tregu shmimet edhe far date ka bilet aaa ju fu faliminderit per mir kuptim

 10. dashta medit me axhensionin ejuve amuj me shku ne itali me viz te greqis viza asht shengene po at apisa makan qit ne leter ejo ne pasaport vizen qimuj me udhtu meqit viz ju lutem maktheni perxhixhjen per ne shtator dikum prej 3 shtatorit deri me 6 shtator me udhtu tung flm

 11. Pershendetje
  Nese ka mundesi me m’tregu se sa kushton bileta Prishtin – Vien me shku me 04 shtator edhe kthimi me 17 shtator . Pres pergjigjjen tuja , Faleminderit

 12. Pershendetje.Nese ka mundesi me me tregu per kete oferten eksluzive ne stamboll per 4 dit{3 nete} 299 Euro.Me intereson per me dit sa kushton per 3 persona nje dhome nese ka,sa eshte qmimi?? Jam e interesuar te udhetojm te dielen me daten 09/10/2011 .Pres nje pergjigje nga ju.Faleminderit

 13. Me falni a ka mundesi te di cila prej ofertave eshte reale.Ajo ne gazeten ” kosova sot “qe ishte 4 nete ne stamboll per vetem 210 euro apo kjo qe po shoh tani,qenka nje dallim i madh ,me duket qe spo perputhen. Faleminderit per mirkuptim

 14. prsh nese keni mundesi mem tregu amundem me rezervu dy bileta per te rritur kurse nje bilet per femi sa kushton bilet kthyese genev-prsihtin me 24 dhjetor 2011 mendoj me udhtu ne kosov kurse met 7.januar 2012 mu kthy ne genev ju lutem me shkruani nese mundem me ba rezervime klm

 15. pershendetje, me intereson te di ma teper per organizimin e juaj per stambull kur ashte ne qfar date du me dit dhe sa sgjat kjo ofert ju faleminderit

 16. a ka bilet per vien nga prishtina perme daten 13.11.11 ose per 14.11.11dhe sa kushton per nje person falimenderit per mirkuptim

 17. ju pershendes, dhe kerkoje sqarim rreth keti fluturimit qw po kushton 29 eura prishtin istabul nje drejtim dhe eshte e veretet dhe amundem me beh rezervimin ne ditet ne vijim dhe si eshte mundesia kthyese

  me shkruani dhe si kryhet pagesa cilin lokacion

  me rrespekt per ju

 18. pershendetje nese bo te me tregoni sa eshte bilata per 2 femi nje 3 vjeq kurse tjetra 20 muja dhe per 2 prinderit e tyre data prej 23 dhjetor deri me 24 janar flm shum

 19. ju lutem a ben te dime sa koshton bileta kthyese pr zg dhe anasjelltaas per daten 15.03.2012 dhe kthyesen 18.03.2012 dhe ne ç’fare kohe eshte nisja dhe kthimi pas.

 20. Pershendetje desha te dij sa eshte bileta prishtin-zagrep edhe sa her ne jav ka mua me duhet pas dates 15 shkurt,ju lutem me lajmroni 04969-1680

 21. Pershendetje a ka mundesi ne pergjigjje per te diellen me duhet udhetimi zurich-prishtin ju lutem me tregoni nsa kam aeroplan edhe sa kushton bileta flm.

 22. pershendetje a muni mem tregu sa kushton bileta prishtin-ljublan-prishtin nisja me 09.04.2012 kthimi me 21.04.2012

 23. ju lutem dua te di a ka fluturim dat 28 06 2012 nga prishtina per zurich vetem vajtje dhe sa kushton ju faleminderit per mirekuptimin pres pergjigjen tuaj sa me shpejt
  ose tel 042368259,ose cel 0692271768

 24. pershendetje deshta me dit a ka fluturime poer stamboll me daten 22-23.08.2012 deri me 25.08.2012 edhe sa kushtoj se qikjo oferte qitu po thot 299 euro me gjith taksa + hoteli (allinclusive) ju lutem mem kallxu sot gjithqysh

 25. Pershendetje,une e kam paguar oferten per stamboll me aeroplan deri ne hotel hamidiye per 5 nete 360 euro desha te di transferi nga aeroport sabiha gokqek deri ne hotel dhe anasjelltas a eshte i perfshire dhe anasjelltas dhe a na pret servisi i busit me emrin e hotelit
  une nisem me 3 shtator dhe kthimin e kam me 8 shtator.
  Pres pergjegje nga ju

 26. Pershendetj,
  Nese ka mundesi te me tregoni se a keni nje bilete te aeroplanit per te Diellen me date 10.02.2013
  per relacionin Vien -prishtine dhe sa me kushton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *