Rezervo tani, Rezervoje Bleje Bileten per vetem 39 Euro Airprishtina

Rezervo Tani

Për Prishtinë nga Veronë nga EUR 39,00
Për Prishtinë nga Venezia nga EUR 39,00
Për Prishtinë nga Milano/Bergamo nga EUR 69,00
Për Prishtinë nga Shtutgart nga EUR 69,00
Për Prishtinë nga Mynhen nga EUR 39,00
Për Prishtinë nga Friedrichshafen nga CHF 69,00
Për Prishtinë nga Wien nga EUR 49,00
Për Prishtinë nga Dyseldor fnga EUR 39,00

Rezervo tani, Rezervoje Bleje Bileten per vetem 39 Euro Airprishtina

85 thoughts on “Rezervo tani, Rezervoje Bleje Bileten per vetem 39 Euro Airprishtina”

 1. Me intereson me e rezervue bilet airoplani per Stamboll prej dt. 26, 27, 28 Shkurt 2013 apo 1 prill 2013.
  Falemderit

 2. Ju lutem me intereson sa eshte cmimi i nje bilete nga Wiena per ne Prishtin per nje person me nje femin 8 muajsh

 3. Me intereson te rezervoi nji bilete per Vjenë me 22 apo 23/05/2013 Prishtine-Vjene me kthim mundesisht 27 apo 28/05.2013

 4. pershendetje ju lutem me informoni per bileta udhetimi nga data 13 ose 14 maj nga prishtina ne dyzelldorf kthimi nga dyselldorfi 16 ose 17 ose 18 maj me intereson edhe cmimi faliminderit

 5. Jam i interesum me daten 29 nentor 2013 nje bilet direk prishtin -frankffurt sa kushton dhe si muj ta paguaj ju lutem me njoftoni.respekt

 6. jam interesuar per 3 bileta 1 kthyse e 2 ni drejtim per met 14 ose 15 dhjetor 1 drejtimshee 2 bileta e 1 bilet kthyse prej 14 ose 15 deri met 12.03.2014 ju lutem kthene pergjigjje ku mujna me paguu

 7. pershendetje,
  desha te di ofertat per vitin e ri, poashtu desha te di sa eshte bileta kthyese prishtin-frankfurt. Per dy persona njeri prej tyre pensionist. Me respekt

 8. pershendetje,
  desha te di ofertat per vitin e ri, poashtu desha te di sa eshte bileta kthyese prishtin-frankfurt. Per dy persona njeri prej tyre pensionist. Me respekt. Nga data 21.12.2013

 9. 12.12.2013
  jam i interesuar per nje bilet kthysese
  malmo-prishtin
  prishtin-malmo
  me 26-27 dhjetor deri me 11-12 janar ju lutem me trkoni sa kushton dhe ku muj me i paguar pres pergjigje 049-790971

 10. nese ka mundesi me informu a ka bileta per doseldorf ose ne kol me daten duke filluar prej 01.02.2014. nje drejtimshe dhe sa kushton

 11. A keni biljeta prishtin suedi, edhe deshta me dit sa kushton.

  prej 20/8 deri ne fund te muajit.d.m.th ndonji dit prej ktyre ditve.

  flm.

 12. Persh
  Ju lutem nese ka mundesi te me informoni se sa kushton bileta nje drejtimeshe shtutgardi ne prishtine me daten 06.08,2014 ju lutem te me informoni sa kushton qmimi i biletes me ajroplan.

 13. me intereson dy bileta kthyse rreth dates 5 tetor ndersa kthimin rreth dates 7. 8 ose deri 10 dhjetor sa kushton qmimi nisja prej prishtine per ne venecia qfo te mor

 14. ju lutem pata deshir mem informu ne imell ose degjohemi ne telefon ne ket numer per daten 14 te muit 2 dit e shtune sa kushton nje bilet nje drejtimeshe prishtin vien para dite ju lutem nese mundeni info ne imell timen siq e ceka me lart hysi_32@hotmail.com ne ket imell serisht e shenova se spo gjej info nese bon mem ndihmu ne informata klm ju faleminderit

 15. Me intereson bilet autobusi per vjen- prishtine te premten dhe mu kthy te dielen. koha e nisjes dhe sa kushton se une hypi ne hungari dhe zbres po ashtu ne hungari

 16. Pershendetje sa kushton bileta avionit prishtin asutri vajtje+ ardhje nisja ne dat 2 prill dhe kthimi ne dat 8 prill me ktheni sms tek emaili ji flm

 17. Pershendetje une jam i interesuar per nje bilet me avion nga Prishtina per Milano tranzit per Stockholm bashke ne 2 femije 2 dhe 4vjec

 18. Ju lutem me duhet nje bilet prej wiene ne prishtin keto dit kur teshte e mundur ju lutem nese bon qmimin data sprish pun prej 1 korrikut veq nese bon me ma konfirmu

 19. Pershendetje te nderuar,

  Ju lutemi nje oferte – fluturimi

  Prishtine> Hannover > Prishtine

  Data e nisjes 19 Shator 2015.
  Data e kthimit 26 Shator 2015 Direkt

  Me nderime

 20. Pershendetje,
  Jam e interesuar per nje bilete vajtje ardhje per ne verona(ose bologna nese ka me mire) ne datat 22 nisja vone dhe kthimi te dielen dt. 25.10.2015.
  (me oraret jam fleksibel)
  Faleminderit

 21. me intereson dy bileta fluturimi per ne Nurenberg te Gjermanise nga data 20 nentor deri me 30nentor 2015
  ju lutem me thoni dhe per cmimin e biletes

 22. JU LUTEMI NESE KENI MUNDESIN TE ME TREGONI KUR KA BILET ME AVION PREJ TE 20 DHJETOR EDHE MAQ VON PAK BAN KTHYESE 2 OSE 3 JANAR JU LUTEMI MA KTHENI PERGJEGJJEN DHE MI TRGONI QMIMET RRESPEKT PER JU TUNG

 23. UNe jam i interesur me udhetue me 23 prill prej dussdldorfit per prishtine me gruan dhe dy femije 16 e 12 vjet.
  Kthehem me 7 maj 2016.
  Sa me kushtojn biletat.
  Tung Fehmi Selmani

 24. Ju lutem mund te me thauni sa kushton Bileta per Hamburg, Gjermani
  Mendoj te udhetoj ket fundjave (03 ose 4 qeshor 2016)

 25. jam e interesuar pëbiletë udhëtimi date 01.07.2016 nga Prishtina në Frankfurt për mua dhe dy fëmijë njëri 10 vjeqar dhe tjetri 1vit e gjysmë Ju lutem më tregoni sa kushtojnë

 26. PERSHENDEZJE DESHTA TE PYES ME DUHET NJE BILETE NGA PRISTINA NE BONN ME DATEN 18 GUSHT SA ME KUSHTON ::::
  PRES PERGJIGJE NGA JU :
  KALONI BUKUR

 27. Pershendetje, une dua te rezervoj nje bilete te lire nga Prishtina ne mynih ne dt 14 gusht dhe kthimin nga mynihu ne Prishtine ne date 13 shtator. Ju lutem mund te me ndihmoni…
  Ju falenderoj

 28. ju lutem mi rezervoni 2 bileta te aeroplanit prishtine-zurih me 15 nentor 2016, kthimi me 20 nentor 2016
  tel im eshte 045 140 700

 29. Pershendetje

  jam i interesuar me rezervue nje bilete nje drejtimshem prishtine – Berlin nga 23 12.2016. a mund te bej nje rezervim tek ju?

 30. Jamë i interesuar të udhëtoi për në Stamboll më 27.12.2016 dhe të kthehem më 07.01.2017. Më intereson sa kushton bileta kthyese, sa kushton vetëm me shku dhe vetë me u kthy. paraprakisht ju falemnderit.

 31. hyra te biletat e lira a ka mundsi se ktu spo me japet mundsia ku poni gjej disa bileta te lira me rezervuar a ka mj dsi te me tregoni se si duhet

 32. Pershendetje stafi jam i interesuar te udhtoj per njujork per mes zvicrres qe e do te thot prej dates 13\2\2017deri me 20\3\2017 pou mundesisht te me lajmron edhe per qmim dy drejtimshe

 33. Pershendetje ,ju lutem a mund te me shpjegoni sa kushton bileta me rezervu tani , e me udhetu pas dates 10 prill ne Stamboll te Turqise me qendrim 7 dite (bileta kthyese)

 34. a mundem te siguroj bileta aeroplani prishtine -istanbul-prishtine per 6 veta. per 12.08.2017 – 14.08.2017

 35. Ju lutem ! A mundem te siguroj bilet avioni per ne Stamboll dhe si mmund ta bej pagesen ?
  Prishtine-Isambul 11.08.2017 – 14.08.2017

 36. Ju lutem ! A mundem te siguroj bilet avioni per ne Stamboll dhe si mmund ta bej pagesen ?
  Prishtine-Isambul 11.08.2017 – 14.08.2017
  Jasmin Abdyli
  Miradije Abdyli

 37. Pershendetje. Sa kushton bileta kthyse Prishtine – Malmo – Prishtine me daten 13.08.2017 deri me 07.09.2017. Kalofshi nate te mbare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *