Pegasus Kosova me oferte Speciale Prishtine Stamboll 39.99 Euro

PEGASUS KOSOVA
Fly Pegasus Kosova ri kthen ofertat speciale per fluturime per dhe nga Turqia, Istanbul dhe ate Prishtine Istanbul per vetem 39.99 Euro dhe Shkup Istanbull per vetem 39,9 euro ndersa kthimi nga Istanbul ne Prishtine per vetem 29.99 dhe Istanbul Shkup per 29.99.

Perveq fluturimeve nga Kosova dhe Maqedonia Fly Pegasus ka cmime speciale edhe per destinacionet tjera Evropiane

ISTANBUL – PRISTINA – 29,99 EUR
ISTANBUL – SKOPJE – 29,99 EUR

PRISTINA – ISTANBUL – 39,99 EUR
SKOPJE – ISTANBUL – 39,99 EUR

ISTANBUL – BUCHAREST – 29,99 EUR
ISTANBUL – AMSTERDAM – 34,99 EUR
ISTANBUL – BERLIN – 34,99 EUR
ISTANBUL – MILAN / BERGAMO – 34,99 EUR
ISTANBUL – BRUSSELS – 34,99 EUR
ISTANBUL – BASEL – 34,99 EUR
ISTANBUL – ROMA / FIUMICINO – 34,99 EUR
ISTANBUL – MUNICH – 34,99 EUR
ISTANBUL – ZURICH – 34,99 EUR
ISTANBUL – BOLOGNA – 34,99 EUR
ISTANBUL – STOCKHOLM – 39,99 EUR
ISTANBUL – COPENHAGEN – 39,99 EUR
ISTANBUL – KRASNODAR – 39,99 EUR
BUCHAREST – ISTANBUL – 39,99 EUR
MILAN / BERGAMO – ISTANBUL – 44,99 EUR
BOLOGNA – ISTANBUL – 44,99 EUR

Pegasus Kosova me oferte Speciale Prishtine Stamboll 39.99 Euro

ROMA / FIUMICINO – ISTANBUL – 44,99 EUR    I
STANBUL – VIENNE – 44,99 EUR
ISTANBUL – LONDON / STANSTED – 44,99 EUR
IZMIR – ATHENS – 49,99 EUR
ANKARA – VIENNE – 49,99 EUR
AMSTERDAM – ISTANBUL – 49,99 EUR
STOCKHOLM – ISTANBUL – 49,99 EUR
BERLIN – ISTANBUL – 49,99 EUR
BRUSSELS – ISTANBUL – 49,99 EUR
COLOGNE – ISTANBUL – 49,99 EUR
COPENHAGEN – ISTANBUL – 49,99 EUR
DUSSELDORF – ISTANBUL – 49,99 EUR
MUNICH – ISTANBUL – 49,99 EUR
ISTANBUL – BEIRUT – 49,99 EUR
ST. ETIENNE / LYON – ISTANBUL – 49,99 EUR
MARSEILLE – ISTANBUL – 49,99 EUR
ISTANBUL – TBILISI – 49,99 EUR
VIENNE – ISTANBUL – 54,99 EUR
DUSSELDORF – IZMIR – 59,99 EUR
DUSSELDORF – KAYSERI – 59,99 EUR
COLOGNE – ANKARA – 59,99 EUR
DUSSELDORF – ANKARA – 59,99 EUR
TBILISI – ISTANBUL – 59,99 EUR
VIENNE – ANKARA – 64,99 EUR
KRASNODAR – ISTANBUL – 65,99 EUR
ATHENS – IZMIR – 69,99 EUR
PARIS / ORLY – ISTANBUL – 79,99 EUR
LONDON / STANSTED – ISTANBUL – 49,99 GBP
BASEL – ISTANBUL – 58,99 CHF
ZURICH – ISTANBUL – 59,99 CHF
DONETSK – ISTANBUL – 59,99 USD
ISTANBUL – DONETSK – 59,99 USD
ISTANBUL – KHARKIV – 59,99 USD
KHARKIV – ISTANBUL – 60,99 USD
BEIRUT – ISTANBUL – 69,99 USD
TEHRAN – ISTANBUL – 99,99 USD

Responding to high demand from our guests, we are delighted to re-introduce our Winter Sale. Guests purchasing tickets between 7 August and 17 August 2012 can enjoy great prices on flights departing between 1 October 2012 and 30 March 2013.
You’ll save on flights within Turkey which start from 29.99TL, to Cyprus from 49.99TL, and international flights starting from €34.99. Hurry, book early! Don’t miss out on these fantastic sale seats! Limited availability.

Autumn –  Winter Season Campaign Rules

a) Campaign is valid for selected flights on domestic, international  and North Cyprus routes
b) Flight dates: 1 October 2012 – 30 March 2013
c) Campaign is not valid for the flights between the following dates :
•For all flights: between 19.10.2012 and 30.10.2012; 31.12.2012 and 01.01.2013
•For international flights originating from Turkey: between 05.10.2012 and 25.10.2012
•For international flights not originating from Turkey: between 12.10.2012 and  07.11.2012
•For all international flights: 21.12.2012 and 08.01.2012
d) Tickets on sale: 07 August 2012– 17 August 2012
e) Prices:
•Domestic Flights Within Turkey are from 29.99 TL one way including taxes.
•Flights to North Cyprus are from 49.99 TL one way including taxes.
•Flights from Turkey to international destinations are from 34.99 Euro one way including taxes.
•Flights from international destinations to Turkey are from 49.99 Euro one way including taxes.
The prices stated above are the lowest available price within this campaign.  Once all tickets at this price have been sold out, tickets will continue to be sold from a higher fare class.
f) Limited seats at this special offer price
g) While booking tickets check-in fee will be charged starting from 3 TRY on routes within Turkey and 2€ (or equivalent exchange currency) on international routes for each passenger and each leg of travel on the PNR for all tickets purchased. Check-in fee may differ by routes and countries.
h)This is a limited offer. This discounted price is only available for tickets purchased on flypgs.com.
i) This discounted price is only available for one way direct flights
j) Cancellations and refunds are not permitted. Reservation change can be applied for 25 EUR on international routes.  If there are no available campaign tickets, the price difference between discounted ticket and original ticket price will be charged.
k) There is no discount for children
l) Pegasus Airlines reserves the right to change these rules at any time.

47 thoughts on “Pegasus Kosova me oferte Speciale Prishtine Stamboll 39.99 Euro”

 1. ju lutemi a mund te rezervoj 3 bileta Prishtine -Stamboll me dt 14/02/2013 kthyse me dt 17/02/2013 ju lutemi me inf ne email ne konta mob.044/256-892 kaloni mire

 2. a mundem te rezervoj bileta nga Prishtina ne Milano dhe kthim per datat 22 deri nw 24 Mars. Gjithashtu do te interesonin bileta te lira per fund java qe ju dispononi dhe pastaj une te beja pronotimin, Faleminderit Filloreta

 3. ju lutemi a mund te rezervoj 2 bileta Prishtine -Stamboll per muajin mars per 10 dite qendrimi (kur jane biletat me te lira qe ju dispononi) dhe pastaj une do te beja prenotimin, faleminderit

 4. Perhsendetje,
  Desha te informohem per nje bilete per nje person , nisja 14.04.2013 dhe kthimi nga Instanbuli 20.04.2013
  Prishtine-Instanbul
  Me telefoni ose me dergoni email
  Tel : 044 419 538

 5. Pershendetje.
  desha te informohem per nje bilet per 1 person, qe nisja te behet me: 25.04.2013 nga Prishtina, dhe kthimi pas 1 muaji nga Stambolli me: 25.05.2013.
  Prishtine-Istanbul
  per informata me telofononi ose me dergoni email.
  Tel : 044-707 784

 6. Pershendetje, deshta te informohem per nje bilete per 1 person, qe nisja te behet me 01.05.2013 nga Prishtina dhe kthimi pas dy diteve nga Stambolli me 03.05.2013. Me dergoni mesazh ne numrin e telefonit 045-645-363 ose ne email apo twitter @beliebersdrizzy 🙂

 7. Kam nevojë për një informacion lidhur me fluturimet Prishtinë-Stamboll-Helsinki
  Data e preferuar për fluturim21 apo 22 dhjetor 2013 dhe data e kthimit 5 janar 2014

  Ju faleminderit për mirëkuptim!

 8. Kam nevojper nje bilete kthyese PRISHTINE-ISTAMBUL 19.12.2013 – 29.12.2013.Sa kushton dhe si mund ta paguaj.A mundem ne TEB-Gjilan.

 9. Pershendetje ,desha te informohem per bileta Prishtine-Stamboll per 10 persona ,nisja 11.04.2014.
  e-mail:vlerashala@hotmail.com

 10. Mirmrama.
  deshta me dit .
  nga gushti sa kushton bileta per stamboll .
  dmth prishtin stamboll ?
  edhe sa eshte qimi .

  edhee cilen dit t javess kaa udhtime .

  pres pergjigje .

  ju falemnderit

 11. AGJENSIT TURISTIKE TU KOSOVES JAN TE GJITHA MAFIOZE DHE PALLAQOSE..SI A SHT EMUNDUR QE UNE NGA FRANKFURTI UDHTOI ME 350 EURO PER NEW YORK KURS E NGA PRISHTINA DERI NE STANBOLL 300?

  AKA SHTET NE KOSOVE?
  ASHT POSHTERSI MARAMENDSE SE SI E PLAQKITNI POPULLIN E VARFEN

 12. A mundeni me na telefonu ne nr 044 231 602 per informata per rezervim te 3 biletave per Stamboll dhe per orarin e fluturimeve.

 13. Pershendetje a mund ta di se qfar qmimi te biletave keni prej dates 03.04.2015-06.04.2015
  duke perfshir hotelin, taksin, ushqimin?
  ju lutem me kontaktoni ne numrin 045-605-059

 14. PErshendetje deshta te informohem a do te kishte patur mundesi qe te bej nje reZervim tre bileta kthyese me 20 maj dhe sa do te ishte qmimi per bilet . Ju kisha lut nese ka mundesi te me informoni ne email ose numrin e telefonit 044 496 871

 15. Pershendetje

  A mund te informohem se sa kushton ni bilet kthyese prishtin-stamboll:

  Nisja 20-05.2015
  Kthim 27-05.2015 0se

  Nisja 05.06.2015
  Kthim 11.06.2015

  Me informoni ne email ose numer te telefonit 044-496-871

  Falimindert:

 16. Pershendetje per ju kompania Pegazuz>
  Jam i interesuar te me tregoni per linjen Prishtine -Izmir dhe anasjelltas .
  Nisja me 9 .12.2016 kurse kthimi me 18.12.2016,ju lutem me ktheni pergjigje ne imelle behet fjale per dy persona . flm respekt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *