Vera 2013 Pushim pafund

Pushim pafund! Nje keshille per pushim cilesor

Eshte koha te beni dicka te mire per juve dhe familjen e juaj. Eshte koha te rimbusheni me energji pozitive duke kaluar momente te paharrueshme me miqet dhe te afermit tuaj . Eshte koha te beni pushim te vertete, me mire dhe me lire se kurre me pare.

VAS ka produktin me te mire ne treg per pushime ne Turqi. Cdo oferte qe vije nga hotelet procesohet ne kohe reale ne sistemin tone te rezervimeve ne vas-rks.com qe ju te keni mundesine te gjeni hotelin e juaj te preferuar me cmimin e pershtatshem per ju. Nese ju duhet asistence, ekipi jone dhe i 160 agjencive partner ne  tere  Kosoven eshte ne dispozicionin tuaj ne cdo kohe.

Por ne nuk kursejme ne cilese te produktit. Fluturimi yne charter realizohet nga Turkish Airlines direkt per ne Antalya cdo te marte dhe te premte me per arritje ne kohe per regjistrim ne hotel. Pushimi juaj fillon me nje kaftjall te shishem te sherbyer pa pagese ne aeroplan.

Ne arritje ju pret transferi per ne hotel me autobus te klimatizuar ku sherbehet uje pa pagese dhe ofrohet internet 3G falas qe ju te mbeteni te lidhur ne cdo kohe.

Pra, shfrytezojeni kohen per pushim e jo ne kerkim te hotelit apo ne rruga te gjata. Njihni kultura dhe historia tjera nga ato te rajonit duke udhetuar ne menyre te organizuar pa pasur nevoje te hapni kuleten ne asnje moment.

vera 2013

VENDET PER TE VIZITUAR NE ANTALYA
Beni një shëtitje në Portin e Antalya dhe Qytetin e Vjetër (shtëpitë e restauruara otomane dhe turke)
Provoni çajin turk në Kopshtin e Çajit ne Tophane me pamje të Portit te Antalisë dhe Detit Mesdhe.
Hadrianus Gate (Shekulli II, E.R Roman Gate)
Përmes tramvajit lokal mund te shkoni per te vizituar Muzeun e Arkeologjisë te Antalise (një nga muzetë më te mirë në Evropë)
Vizitoni Ujëvarat Düden në regjionin Lara
Vizitoni tregun turk në Antalya dhe do te kënaqeni me ngjyrat e ndryshme të tekstilit dhe pëlhurave lokale.
Sahat Kulla (Kulle Romane)
Muzeu i lodrave në Portin e Antalya
Qendrat tregtare me te mira në Antalya: Terra City në Lara dhe Migros në Konyaalti
Minicity / Mini-qyteti (muze i hapur qe ekspozon modele të vogla të monumenteve të ndryshme nga e gjithë Turqia)
Vizitoni një nga xhamit historike otomane nga shekulli 16 dhe mësoni rreth Islamit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *