SUPER OFERTA PER SKIJIM – PA VIZA

SUPER OFERTA PER SKIJIM – PA VIZA
❥ 4 Nete / Kartepe – 369 € / Per person
❥ 7 Nete / Kartepe – 469 € / Per person

✦ Gjysem Pansion + Ski Pass
✦ The Green Park Resort Kartepe

🔴 Bone Share fito Falas – Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll- Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 4 apo 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Gjysem Pansion
✔ Mengjes dhe Darke
✔ Skipass
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

● Pagesën mund ta bëni nga cdo qytet në deget e TEB dhe BKT

🔴 Bone Share fito Falas – Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

Max Travel – Vikend ne Stamboll – Super Oferta

Një ndër qytetet më të vjetra në botë e ndërtuar në mes të dy kontinenteve ku ju mund të shihni një qytet modern perëndimor kombinuar me një qytet tradicional lindor që padyshim ia vlen të vizitohet

Vikend Ne Stamboll

❥ 2 Nete – 3 Dite ne Stamboll
✦ Çmimi: 199€ / per person
 Hotel GREEN PARK TAKSIM 4 ★★★★

⋙ Të Përfshira:

 Bileta e Avionit : Prishtinë – Istanbull- Prishtinë
 Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
 Akomodimi: 2 netë
 Shërbimi sipas Konceptit BB
 Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
 Fluturim realizohet me Pegasus
 Të gjitha taksat

Sot, Stambolli është një qytet dinamik me një popullsi rreth 17 milionë banorë, është qendër politike dhe komerciale e Ballkanit dhe e Lindjes së Mesme, tërheqës si për biznesmenët, ashtu edhe për turistët!

Vendodhja strategjike e Stambollit, mes Europës dhe Azisë, e ka bërë të jetë një nga qytetet më të rëndësishëm të historisë. Lista e atraksioneve është shumë e gjatë, prandaj po veçojmë disa për ta bërë më të menaxhueshëm itinerarin tuaj
 1. Shën Sofia – Ayasofya
 2. Xhamia e Sulltan Ahmetit
 3. Pallati i Dolmabahçesë
 4. Pallati Topkapi
 5. Kulla Galata

per me shume detaje rreth ketyre atraksioneve ne Stamboll vizitoni Vendet qe Duhet ti vizitoni ne Stamboll

Për këtë qytet, qe pesë herë ka ndryshuar emrin, ka shumë për të folur. Një vizitë në këtë qytet nuk do të lejojë që të zbuloni të gjitha sekretet e tij.

Do të impresionoheni, do të zbuloni, do të ngelni pa fjalë nga bukuria, megjithatë, asnjëherë nuk do të mësoni gjithçka për këtë margaritar të Bosforit.  Çdoherë mbetet diçka për vizitën e ardhshme.

Për rezervime kontakto:

 038 754 754
 049 754 754
 +386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

Oferte: Amelia Beach Resort – 449 €

AMELIA BEACH RESORT 5 ★★★★★
⋙ Ultra All Inclusive | SIDE
✦ Çmimi: 449€ – 7 netë
✦ Nisja: 1/Qershor/2017
🔴 Bone Share dhe Fito Falas – Sigurim Shendetesor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
🔴 Bone Share dhe fito Falas – Sigurim Shendetesor
Për rezervime kontakto:
038 754 754
049 754 754
+386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

Ofertat per nisje me 1 Qershor – Per Person 7 Nete

Ofertat per nisje me 1 Qershor – Per Person 7 Nete

 1. SENZA THE INN Ultra All Inclusive Alanya – 379 €
 2. GRAND PRESTIGE Ultra All Inclusive Side – 409 €
 3. CRYSTAL ADMIRAL Ultra All Inclusive Side – 439 €
 4. SENSITIVE PREMIUM Ultra All Inclusive Belek – 459 €
 5. AMELIA BEACH RESORT Ultra All Inclusive Side – 459 €
 6. STARLIGHT RESORT Ultra All Inclusive Side – 489 €
 7. BELEK BEACH HOTEL Ultra All Inclusive Belek – 499 €
 8. SORGUN BOSPHORUS HOTEL * All Inclusive Side – 509 €
 9. ROYAL ALHAMBRA Ultra All Inclusive Side – 569 €
 10. ROYAL SEGINUS Ultra All Inclusive Antalya – 589 €
 11. ADAM & EVE Ultra All Inclusive Belek – 699 €
 12. MARDAN PALACE Ultra All Inclusive Antalya – 729 €
 13. DELPHIN BE GRAND Ultra All Inclusive Antalya – 819 €
 14. VOYAGE BELEK Ultra All Inclusive Belek – 879 €
 15. RIXOS SUNGATE Ultra All Inclusive Kemer – 919 €
 16. CALISTA LUXURY RESORT Ultra All Inclusive Belek – 1049 €

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
🔴 Bone Share dhe fito Falas – Sigurim Shendetesor
Për rezervime kontakto:
 038 754 754
 049 754 754
 +386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

Oferte: 8 Marsi ne Stamboll per vetem 299€


🌹
Nje dhurate shume te vecante per 8 Mars 🌹
❥ 4 Nete ne Antalya Ultra All Inclusive
✦ Çmimi: 299€ / per person
✦ Titanic Beach LARA 5 ★★★★★ UAI

Oferta per 8 Mars ne Stamboll per vetem 299€

🔴 Bone Share fito Falas – Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 4 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra All Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ ULTRA All Inclusive
🔴 Nisja: 06.03.2017
🔴 Kthimi 10.03.2017
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛


🔴
Bone Share fito Falas – Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:

038 754 754
049 754 754
+386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

Aeroporti Adem Jashari ne vitin 2016 pati 1.75 milion udhetare

Driton Hyseni, menaxher i planifikimit të fluturimeve dhe marketingut ka folur për zhvillimet e fundit në këtë aeroport pas përkeqësimit të motit nga e enjta e javës së kaluar. “Erërat e forta ndikuan që të enjten të ndalen operimet, ndërkaq të premten janë anuluar 20 fluturime kurse kanë fluturuar 17 sosh, të shtunën kemi pasur 84 vajtje ardhje me 11 mijë pasagjer, po ashtu sot kemi 32 vajtje e ardhje”, ka thënë Hyseni.

Se kush duhet ta marr përgjegjësinë për anulim të fluturimeve, Hyseni ka bërë me dije se, kjo çështje është e rregulluar me norma ligjore ndërkombëtare jo vetëm në Kosovë.

Sipas tij, kompanitë ajrore janë përgjegjëse, madje kur ka kushte atmosferike dhe s’mund të ketë fluturime kompania është e obliguar që në opsionin e parë duhet t’i akomodojë udhëtarët e më pas t’u krijojë kushte për fluturime. “Aktualisht jemi kthyer në normalitet, sot janë 32 fluturime vajtje- ardhje me rreth 4000 pasagjerë”, ka thënë ai në emisionin e mëngjesit në RTK.

Ndërsa rreth pastrimit të pistave dhe përgatitjes për fluturime e aterime, Hyseni ka thënë se kompania përgjegjëse për aeroportin ka bërë investime të jashtëzakonshme.

“LIMAK ka bërë investime në infrastrukturë dhe kemi pajisje për pastrimin e pistave, po ashtu edhe personeli është në gjendje gatishmërie. Mjegullua është një faktor që na shkakton probleme por me gjasë sivjet e ka kursyer aeroportin”, tha ai. Sipas tij, viti 2016 ka qenë një vit rekord për ANP-në rreth 1 milion e 750 mijë udhëtar, dhe ka një rritje prej 12.5 për qind. “Sa na përket neve që kompanitë të rrisin numrin e fluturimeve, ne kemi bërë disa zbritje të taksave në aterime e gjëra tjera, pra ne i kemi stimuluar në këtë drejtim”, tha ai.

Oferte: Shen Valentini ne Stamboll per vetem 209 €

💘 Nje dhurate te vecante per Shen Valentin 💘
❥ 2 Nete – 3 Dite ne Stamboll
✦ Çmimi: 209 € / per person
Hotel GRAND GULSOY 4 ★★★★

Shen Valentini ne Stamboll 

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Istanbull- Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ All Inclusive Night
✔ 14.02.2017 TURKISH NIGHT (All Inclusive)
✔ Darka ne Anije 19:00-00:00
✔ Transfer nga Hoteli ne Anije
✔ Transfer nga Anija ne Hotel
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴
Falas – Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
038 754 754
049 754 754
+386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

Ofertat per fluturime ne Dhjetor 2016

❄️❄️❄️ Oferta per nisje nga Prishtina #Dhjetor ❄️❄️❄️

💫 Prishtinë ✈ Paris €63
💫 Prishtinë ✈ Gjenevë €58
💫 Prishtinë ✈ Basel €58
💫 Prishtinë ✈ Oslo €76
💫 Prishtinë ✈ Stamboll €60
💫 Prishtinë ✈ Dusseldorf €85
💫 Prishtinë ✈ Munich €85
💫 Prishtinë ✈ Zurich €87
💫 Prishtinë ✈ Frankfurt €97
💫 Prishtinë ✈ Stuttgart €70
💫 Prishtinë ✈ London €110
💫 Prishtinë ✈ Bruksel €90

💧 (Ofertat jane nje drejtim dhe vlejne per disa data te muajit Dhjetor)

🌴Oferta per nisje nga Shkupi ne #Dhjetor

❣️ Shkup ✈ Friedrichshafen €10
❣️ Shkup ✈ Barcelone €36
❣️ Shkup ✈ Dortmund €46
❣️ Shkup ✈ Memmingen €41
❣️ Shkup ✈ Hanover €36
❣️ Shkup ✈ Nuremberg €31
❣️ Shkup ✈ Berlin €46
❣️ Shkup ✈ Bratislave €36
❣️ Shkup ✈ Bruksel €41
❣️ Shkup ✈ Cologne €41
❣️ Shkup ✈ Copenhagen €41
❣️ Shkup ✈ Paris €36
❣️ Shkup ✈ Eindhoven €51
❣️ Shkup ✈ Frankfurt €41
❣️ Shkup ✈ Gothenburg €41
❣️ Shkup ✈ Hamburg €41
❣️ Shkup ✈ Stockholm €41
❣️ Shkup ✈ Londer €36
❣️ Shkup ✈ Malmo €41
❣️ Shkup ✈ Basel €41
❣️ Shkup ✈ Bergamo €30
❣️ Shkup ✈ Treviso €36
❣️ Shkup ✈ Oslo €41
💧(Ofertat nje drejtim dhe per data te caktuar te muajit Dhjetor )
🎈Prishtine –Dusseldorf €119 v/a
(Nisja 21,24 Dhjetor-kthimi 4,8 Janar)

🎈Prishtine –Munich €132 v/a
(nisja 14,16,21,23 Dhjetor – Kthimi dt 4,6,7,8 Janar )

🎈Prishtine – Stuttgart €120 v/a
(nisja dt , 21,24 Dhjetor – kthimi dt 4,7,8,11 Janar)

🎈Tirane –Londer €155 v/a
(nisja 20,21 Dhjetor-kthimi 1,4,5 Janar)

(Ofertat vajtje-ardhje vlejne per periudhen e Vitit te Ri )

Perfshihet:
1. Të gjitha taksat
2. Bagazhet ne varesi te kompanise ajrore.

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 049 668 400
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

VITI I RI NE ANTALYA 2017

Viti i Ri ne Antalya  – 2017

Pritja e vitit te ri 2017 ne nje ambient te veqante
SPICE HOTEL & SPA  – Çmimi: 399€ – Belek
DELPHIN IMPERIAL – Çmimi: 439€ – Antalya

⋙ULTRA All Inclusive
✦ Nisja me 30/Dhjetor
✦ Kthimi me 2/Janar

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 3 netë
✔ Galla Night eshte e perfshire ne cmim
✔ Shërbimi sipas Konceptit ULTRA AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturimi me Pegasus permes Stambollit
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

Me 30 Dhjetor 2016: Paraqitja në Aeroportin e Prishtines duhet të bëhet 2 orë para nisjes së aeroplanit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 05.00

Për rezervime kontakto:

038 754 754
049 754 754
049 668 400
+386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al