Vera 2013 Pushim pafund

Pushim pafund! Nje keshille per pushim cilesor

Eshte koha te beni dicka te mire per juve dhe familjen e juaj. Eshte koha te rimbusheni me energji pozitive duke kaluar momente te paharrueshme me miqet dhe te afermit tuaj . Eshte koha te beni pushim te vertete, me mire dhe me lire se kurre me pare.

VAS ka produktin me te mire ne treg per pushime ne Turqi. Cdo oferte qe vije nga hotelet procesohet ne kohe reale ne sistemin tone te rezervimeve ne vas-rks.com qe ju te keni mundesine te gjeni hotelin e juaj te preferuar me cmimin e pershtatshem per ju. Nese ju duhet asistence, ekipi jone dhe i 160 agjencive partner ne  tere  Kosoven eshte ne dispozicionin tuaj ne cdo kohe.

Por ne nuk kursejme ne cilese te produktit. Fluturimi yne charter realizohet nga Turkish Airlines direkt per ne Antalya cdo te marte dhe te premte me per arritje ne kohe per regjistrim ne hotel. Pushimi juaj fillon me nje kaftjall te shishem te sherbyer pa pagese ne aeroplan.

Ne arritje ju pret transferi per ne hotel me autobus te klimatizuar ku sherbehet uje pa pagese dhe ofrohet internet 3G falas qe ju te mbeteni te lidhur ne cdo kohe.

Pra, shfrytezojeni kohen per pushim e jo ne kerkim te hotelit apo ne rruga te gjata. Njihni kultura dhe historia tjera nga ato te rajonit duke udhetuar ne menyre te organizuar pa pasur nevoje te hapni kuleten ne asnje moment.

vera 2013

VENDET PER TE VIZITUAR NE ANTALYA
Beni një shëtitje në Portin e Antalya dhe Qytetin e Vjetër (shtëpitë e restauruara otomane dhe turke)
Provoni çajin turk në Kopshtin e Çajit ne Tophane me pamje të Portit te Antalisë dhe Detit Mesdhe.
Hadrianus Gate (Shekulli II, E.R Roman Gate)
Përmes tramvajit lokal mund te shkoni per te vizituar Muzeun e Arkeologjisë te Antalise (një nga muzetë më te mirë në Evropë)
Vizitoni Ujëvarat Düden në regjionin Lara
Vizitoni tregun turk në Antalya dhe do te kënaqeni me ngjyrat e ndryshme të tekstilit dhe pëlhurave lokale.
Sahat Kulla (Kulle Romane)
Muzeu i lodrave në Portin e Antalya
Qendrat tregtare me te mira në Antalya: Terra City në Lara dhe Migros në Konyaalti
Minicity / Mini-qyteti (muze i hapur qe ekspozon modele të vogla të monumenteve të ndryshme nga e gjithë Turqia)
Vizitoni një nga xhamit historike otomane nga shekulli 16 dhe mësoni rreth Islamit

Spezielle Preise für Flüge nach Pristina mit Airprishtina März 2012

Spezielle Preise für Flüge nach Pristina mit Airprishtina März 2012

Nach Prishtina von Verona ab EUR 39,00 Airprishtina
Nach Prishtina von Venezia ab EUR 39,00  Airprishtina
Nach Prishtina von Milano/Bergamo ab EUR 39,00 Airprishtina
Nach Prishtina von Liege ab EUR 89,00 Airprishtina
Nach Prishtina von Stuttgart ab EUR 31,00 Airprishtina
Nach Prishtina von München ab EUR 31,00 Airprishtina
Nach Prishtina von Friedrichshafen ab CHF 69,00 Airprishtina
Nach Prishtina von Wien ab EUR 49,00 Airprishtina

Airprishtina Schweiz

Airprishtina Zürich +41 44 221 19 17
Airprishtina Basel  +41 61 693 47 10

Airprishtina Deutschland

Airprishtina Düsseldorf +49 21 116 25 03
Airprishtina Stuttgart  +49 711 236 5811
Airprishtina München    +49 89 975 96 290

Airprishtina Kosovo und Mazedonien

Airprishtina Prishtina  +381 38 222 099
Airprishtina Gjilan     +381 28 024 673
Airprishtina Skopje     +38 92 511 12 12
Airprishtina Italien +390 240 708 009
Airprishtina Belgien +32 2 808 09 62
Airprishtina Frankreich +33 4 816 80 184
Airprishtina Österreich +43 720 88 1473
Airprishtina Grossbritannien +44 203 318 9435

Airprishtina me destinacione te reja

Oferta e zgjeruar e fluturimeve nga Airprishtina

Fluturoni direkt për në Prishtinë dhe Shkup nga destinacionet e reja

  • Shtutgart-Shkup-Shtutgart – Airprishtina
  • Gjenevë-Shkup-Gjenevë – Airprishtina
  • Bruksel-Prishtinë-Bruksel – Airprishtina
    air prishtina

Risi: Shtutgart-Shkup-Shtutgart, Gjenevë-Shkup-Gjenevë dhe Bruksel-Prishtinë-Bruksel. Rrjeti i destinacioneve i Air Prishtinës po zgjërohet vazhdimisht dhe ju ofron fluturime direkte për në vendlindjen tuaj nga gjithnjë e më shumë qytete europiane. Duke filluar nga data 26.03 mund të fluturoni me ne direkt nga Brukseli në Prishtinë, ndërsa nga data 30.06 direkt nga Shtutgarti dhe nga Gjeneva për në Shkup.

Informohuni dhe rezervoni tani: www.airprishtina.com

Keni planifikuar tanimë pushimin veror?

Rezervoni tani me Airprishtina dhe siguroni

çmim të volitshëm fluturimin tuaj te verës për në vendlindje.

Edhe për sezonin e verës vlen: sa më herët, aq më lirë. Rezervoni tani fluturimin tuaj për në atdhe me çmime të volitshme dhe siguroni vendin tuaj në aeroplanët tanë. Sipas përvojës, kerkesa në stinën e verës është shumë e madhe dhe ndodh shpesh që ju mos të keni zgjedhjen e duhur. Prandaj: vendosni tani, rezervoni me çmime të volitshme dhe gëzojuni verës në vendlindje.

Airprishtina

Zgjedhni terminin tuaj të dëshiruar në orarin e fluturimeve dhe rezervoni menjëherë.

air prishtina