Oferte: 8 Marsi ne Stamboll per vetem 299€


🌹
Nje dhurate shume te vecante per 8 Mars 🌹
❥ 4 Nete ne Antalya Ultra All Inclusive
✦ Çmimi: 299€ / per person
✦ Titanic Beach LARA 5 ★★★★★ UAI

Oferta per 8 Mars ne Stamboll per vetem 299€

🔴 Bone Share fito Falas – Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 4 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra All Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ ULTRA All Inclusive
🔴 Nisja: 06.03.2017
🔴 Kthimi 10.03.2017
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛


🔴
Bone Share fito Falas – Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:

038 754 754
049 754 754
+386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al

Përjetoni emocionet e ndeshjes TURQI – KOSOVË ne Antalya

Përjetoni emocionet e ndeshjes TURQI – KOSOVË 🇽🇰
⋙Ultra All Inclusive | ANTALYA
Kervansaray Lara 5* UAI – Hotel Info –
✦ Çmimi: 299€ – 2 netë / 3 Dite
➡️ Nisja me 11/Nentor/2016
➡️ Kthimi me 13/Nentor/2016
⚠️ Numri eshte i limituar / Rezervo sa me heret

Ndeshje mes Turqisë dhe Kosovës do të luhet në qytetin e Antalias, respektivisht në “Antalya Stadyum”, duke filluar nga ora 20:00.

Stadiumi i ri përdoret nga skuadra e Super Ligës turke, Antalyaspor, i ndërtuar në vitin 2015 dhe ka kapacitet për 32 mijë e 539 vende mundesuar nga max Travel
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi ne Kervansaray Lara 5* UAI
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Bileta per Loje
✔ Transferi Hotel – Stadion – Hotel
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet permes Istanbull-it
➡️ Prishtine – Istanbull – Antalya ↩️
➡️ Antalya – Istanbull – Prithsine
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 049 668 400
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: info@airkosova.net

#Forcakosova

Vera 2013 – Oferta Speciale per Turqi

Ofertë speciale

5*ROYAL HOLIDAY PALACE LARA, Antalya, Turqi nisja nga PRISHTINA 908,80 UAI

18500_L
Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Lara – Kundu 15km nga aeroporti i Antalisë dhe 17km nga qendra e qytetit. Hotel është pranë plazhit.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 606 dhoma. Standard dhoma superiore janë 467 (46m²; 2+1pax), 24 deluxe suitë (85m², 2 dhoma gjumi dhe 1 dhomë e ditës), 47 duplex dhoma (75m²;kati përdhes me dy shtretër + banjë me dush, nalt është shtrati francez me banjë me vaskë, pa derë, sikur galeri, max4pax), dhoma suitë 8 (60m², një dhomë gjumi dhe një dhomë e ditës max2+1pax), dhoma familjare 56 (60m² dy dhoma të fjetjes me një derë në mes, max4pax), triplex suita 2 (114m², në katin e dytë dhoma e prindërve me banjë, në katin e parë dhoma tjetër me dush, max4pax), King Suits 2( 180 m² në katin e epërm dhoma e prindërve me Jakuzi, në katin e poshtëm dhoma për fëmijë, banjë me dush ,dhoma e ditës dhe një kuzhinë e vogël, max4pax).Të gjitha dhomat janë tejet komforte dhe me ballkon, pamje nga deti apo me pamje fantastike nga kopshti, banjë private me dush / vaskë, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror, telefon direkt, qilim në dysheme, mini bar (lëngje dhe birrë rimbushur çdo ditë), arkë dhe TV satelitor, qilim në dysheme, ballkon dhe të gjitha dhomat janë për jo duhanxhinj
Shërbimi: Ultra All Inclusive – bife i hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, bife dietal, bufe për fëmijë, ushqim i lehtë pranë plazhit, darka, ushqim i lehtë në orët e vona. Të gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe nga importi, çaj, kafe, akullore në restorant gjatë drekës dhe në darkë, A’la Carte restorant me rezervim paraprak dhe gjatë javës një restorant është në dispozicion, pastiqeri. Shërbim në dhomë, restoranti i dytë paguhet. Lëngu i  freskët nga frutat dhe perimet, shampanjë nga importi, ca nga pijet nga importi si p.sh. Whiskey i  vjetër, konjak etj. dhe vera special  në shishe janë me pagesë shtesë.
Përmbajtja: Restoranti kryesor me bufe të hapur, snack bar ne plazh dhe pranë pishinës. A’la Carte restorantet –Vapiano (Italian), Hashi (kuzhina e lindje së largët), El torito (Meksikan), Deep Blue (ushqim deti) dhe Lal restorant (turke), bare përgjatë kompleksit hotelier 24 orë shërbim. Mjeku, kujdestar i  fëmijëve, larje rrobash dhe pastrim kimik, floktari, telefoni, faksi, qendra bukurisë, rent a car, internet café, lojëra në kompjuter, qendra tregtare janë me pagesë.
Plazhi: Hoteli posedon plazh private, rërë, shtretër, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë.
Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua park me 8  rrëshqitëse uji, fitnes qendra, banje Turke, saunë, Jacuzzi, dhomë me avull, tenis, volejboll plazhe, pingpong si dhe sportet ujore pa motor janë pa pagesë. Terrenet për tenis me ndriçim, shkolla, masazhi, sporet ujore, shkolla e zhytjes si dhe SPA qendra janë me pagesë. Program argëtues ditor dhe gara, show në mbrëmje me grup profesional, muzikë të gjallë disa ditë gjatë javës. Mini club dhe Junior club për tinejxher.

5*DELPHIN IMPERIAL LARA, Antalya, Turqi nisja nga PRISHTINA 26.08.2013 1053,70 UAI

18945_L

5*ROYAL WINGS HOTEL LARA, Antalya, Turqi nisja nga PRISHTINA, 27.08.2013 920,00 UAI

5*DELPHIN PALACE DELUXE COLLECT LARA Antalya, Turqi nisja nga PRISHTINA, 26.08.2013 965,50 UAI

5*ROYAL ALHAMBRA PALACE SIDE Turqi nisja nga PRISHTINA 27.08.2013 761,80 UAI

5*SUSESI LUXERY RESORT BELEK Turqi nisja nga PRISHTINA 22.07.2013 1018,00 UAI

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 35km nga aeroporti i Antalisë dhe 40km nga qendra e Antalisë.
Vendosja: Gjithsej janë 554 dhoma. Deluxe dhoma 360 (në ndërtesën kryesore 40m², 2+1pax), Senior suitë dhoma 32 (76m², max5pax në ndërtesën kryesore një dhomë e fjetjes, një e ditës dhe dy banjë) dhe  4 dhoma për persona me aftësi të kufizuar. Tarracë apartamente gjithsej 141 dhoma: tarrace standard dhoma 26 (40m², 2+1pax), Tarrace Family dhoma 82 (63m², 2+2pax platformë ndërrese mes dy dhomave),Tarrace Triplex family dhoma 23(115m², max5pax gjinden ne katin e katert , dhoma e dites ne hyrje dhe 3 dhoma te fjetjes , banjat dhe dalje direkt në pishinë). Dhomat speciale: suita Love Lake 24 ( një dhome e fjetjes, një dhome e ditës, një Jakuzzi në banjë, 80 m², max 3pax), HQL villa 2 (750 m², max8pax), Royal suitë 15 (206m², max5pax, dy dhoma të fjetjes, një dhome e dites,me pishinë në tarracë dhe 2 Jacuzzi), Junior Royal suitë 3 (165m², max5pax, me 2 dhoma të fjetjes, një të ditës dhe jakuzzi në banjë, 50m² tarracë), dhe King suitë 2 (420m², ndodhen në katin e epërm të ndërtesës kryesore, me pesë dhoma të fjetjes, Jacuzzi dhe pishinë në tarracë, max9pax).

Të gjitha  dhomat janë me banjë private vaskë dhe tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror, telefon direkt, arkë, mini bar (lëngje dhe birrë), TV satelitor (LCD) dhe sistem muzikor, ballkon ose tarracë. Dhomat në ndërtesën kryesore janë me pamje nga deti ose kopshti, por në Tarracë shtëpitë janë me pamje nga kopshti.

Shërbimi: Ultra All Inclusive – bufe i hapur shërbimi për mëngjes, mëngjesi i vonshëm, dreka, pasdite ushqim i lehtë, ëmbëlsira, kafe, çaj, darka, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe standard nga importi, lëngu i freskët nga ora 07:00-19:00, pijet në vitaminë bar, mini bari me pije të lehta dhe birra, dhe ushqimi i lehtë në mbrëmje janë pa pagesë. Nuk përfshihen në koncept: Pijet luksoze Premium, verërat speciale dhe të importuara, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet në shishe. A’la Carte restorantet me rezervim paraprak, me pagese shtesë dhe mund të shfrytëzohet dy herë gjatë qëndrimit një javor.

Përmbajtja: Turquoise – Restorant kryesor me shërbim bufe e hapur, A’la Carte restorantet – Takatuka (Turk), Paprica (Italian), Ada (Meksikan), Cassia (Kinez dhe Japonez), Tumanna (Argjentina), Alesta (Peshku), Bakus ( Wine House), bare përgjatë kompleksit hotelier, The G – disko bar, dhe tri herë në javë Club Mor Gogo Bar. Mjeku, floktari, larje rrobash dhe pastrimi kimik, internet café dhe lojërat në kompjuter, rent a car, qendra tregtare janë me pagesë.

Plazhi: Hoteli posedon plazh private me rërë, shtretërit, ombrellat, peshqirët për plazh janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, aqua park, fitness qendër, Banjë Turke, saunë, banjë me avull, tereni për tenis, pingpong, mini futboll, squash, volejboll plazhi janë pa pagesë. Ndriçimi për tenis  si dhe pajisjet, të gjitha sportet ujore, SPA & Wellness qendra, bilardo, birilat janë me pagesë.

Program animues gjatë ditës dhe në mbrëmje show program me ekip profesional. Mini Klub për fëmijë për 04-12 vjet.  www.susesihotel.com

18952_L

5*AK-KA ANTEDON HOTEL KEMER Turqi nisja nga PRISHTINA 22.07.2013 736,00 UAI

5*DELPHIN DIVA PREMIERE LARA, Turqi nisja nga Antalya, Turqi nisja nga PRISHTINA,26.08.2013 927,70 UAI

5*ELA QUALITY RESORT HOTEL BELEK Turqi nisja nga PRISHTINA 24.08.2013 1172,00 ELA

5*LIMAK ARCADIA HOTELS & RESORT BELEK Turqi nisja nga PRISHTINA 29.07.2013 906,00 UAI

5*FAME RESIDENCE KEMER HOTEL KEMER Turqi nisja nga PRISHTINA 24.08.2013 578,50 FSAI

5*PAPILLON AYSCHA BELEK PRISHTINA Turqi nisja nga 22.08.2013 850,00 HCAI

5*LIMAK ATLANTIS RESORT BELEK Turqi nisja nga PRISHTINA 30.08.2013 824,00 UAI

5*FANTASIA HOTEL DE LUXE KEMER Turqi nisja nga PRISHTINA 22.07.2013 771,00 UAI

5*FAME RESIDENCE LARA LARA Turqi nisja nga PRISHTINA 24.08.2013 706,75 FSAI

18501_L